Події

​Нові деталі харчового отруєння на поминках у Житомирській області: усього захворіло 18 людей, кафе тимчасово закрили

7 August 2019, 13:03

На поминальному обіді в Андрушівському районі Житомирської області, про яке стало відомо 7 серпня, постраждало не 12, а 18 людей.

Про харчове отруєння, яке сталося 4 серпня 2019 року, 7 серпня повідомив сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

За даними управління, отруєння виникло серед мешканців двох сіл Андрушівського району - Зарубинці та Лісівка, а обслуговували захід працівники кафе з села Гальчин того ж району.

«06 серпня 2019 року серед мешканців сіл Зарубинці та Лісівка Андрушівського району, які 04.08.2019 року були присутніми на поминальному обіді в с. Зарубинці, зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції. Обслуговування заходу здійснювали працівники кафе-магазину «Вікторія», що розташоване в с. Гальчин Андрушівського району. Всього захворіло 18 осіб, в т.ч. 2 дітей до 17 років. 12 хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Андрушівської центральної районної лікарні з діагнозом: «гостра кишкова інфекція», перебіг захворювання середнього ступеня важкості. 6 хворих лікуються амбулаторно», - інформує сайт Держпродспоживслужби.

У вогнищі спалаху фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів, у кафе та в домашніх вогнищах для лабораторних досліджень відібрали зразки харчів та питної води, обстежили працівників кафе та контактних осіб. Діяльність кафе тимчасово зупинили.

Нагадаємо, уранці 7 серпня сайт ДСНС повідомив, що в Андрушівському районі на поминальному обіді отруїлися 12 людей з-поміж 70 присутніх. Пізніше обласний лабораторний центр повідомив, що спалах виник через грубі порушення санітарного законодавства в кафе-магазині, а поліція розпочала кримінальне провадження.

Як повідомляв Житомир.info, 27 квітня 2019 року селі Старий Любар Житомирської області після відвідування одного з місцевих кафе в сімох людей зафіксували спалах кишкової інфекції. Після лікування потерпілих виписали з лікарні з діагнозом «сальмонельоз».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кафе отруєння поминки Дежрпродспоживслужба Андрушівський р-н  
Матеріали по темі