Влада

ОДА проводить акредитацію ЗМІ на висвітлення визіту президента Зеленського у Житомирську область

10 серпня 2019, 18:07

Облдержадміністрація оголосила про акредитацію журналістів для висвітлення 12 серпня робочої поїздки президента Володимира Зеленського до Житомирської області.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті ОДА 10 серпня о 17:16.

«Президент України Володимир Зеленський відвідає Житомирську область під час робочої поїздки 12 серпня. Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення. Для реєстрації просимо сьогодні до 19.00 год. від ваших редакцій надіслати дані на електронну пошту», - йдеться у повідомлені.

Журналістів будуть везти в Олевськ, виїзд планується о 7-й ранку.

Нагадаємо, наші джерела 9 серпня повідомляли, що в приміщення Олевської райдержадміністрації відбудеться нарада з активом області, під час якої президенти представить нового голову ОДА. До цього 8 серпня ОДА вже оголошувала акредитацію журналістів на на представлення нового голови, яке мав відбутися 9 серпня. Близько 20:00 пресслужба облдержадміністрації повідомила, що представлення голови ОДА переноситься, «дата та час уточнюється». Офіційної інформації щодо нового голови Житомирської облдержадміністрації немає, але джерела повідомляють, що на цю посаду призначений Віталій Бунечко, який раніше працював в СБУ та ще 18 липня 2019 року подав декларацію кандидата на посаду голови Житомирської ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, 24 червня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Гундича з посади голови Житомирської облдержадміністрації та призначив заступника Ярослава Лагуту в.о. голови ОДА. 27 червня був останній робочий день Гундича на посаді.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА президента ЗМІ Зеленський  
Матеріали по темі