Влада

Новий голова Житомирської ОДА провів першу нараду: Будемо перебудовувати роботу обласної адміністрації

13 серпня 2019, 13:32

13 серпня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів першу нараду з керівниками структурних підрозділів та апарату облдержадміністрації.

Про це 13 серпня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

За даними пресслужби, Віталій Бунечко познайомився з керівниками управлінь та департаментів, апаратом ОДА та окреслив вектори подальшої роботи.

«Впевнений у плідній співпраці та розраховую на підтримку обласної ради. Будемо перебудовувати роботу обласної адміністрації, як того вимагає час та керівництво держави», – сказав голова ОДА.

Також Віталій Бунечко зазначив, що відкритий до спілкування.

«Мої двері відкриті для кожного працівника. Мені легше працювати та спілкуватися з людьми, ніж просто сидіти в кабінеті», – сказав голова ОДА.

Нагадаємо, на своєму представленні в жовтні 2017 року Петром Порошенком попередній голова ОДА Ігор Гундич зобов’язався виправдати сподівання президента «у втіленні державних реформ», а згодом зізнався, що боїться стати «чинушею», який перекладає папки і підписує документи.

Як повідомляв Житомир.info, нового голову Житомирської обласної адміністрації Віталія Бунечка 12 серпня 2019 року представив президент Володимир Зеленський на нараді в місті Олевськ Житомирської області. Новопризначений голова ОДА пообіцяв бути відкритим до громади та бізнесу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА Бунечко нарада  
Матеріали по темі