Місто

​Через аварію під час нічного ремонту водомережі у Житомирі насосну станцію запустять пізніше

15 серпня 2019, 10:03

У Житомирі з ночі 15 серпня відсутнє водопостачання. Воду вимкнули близько опівночі і планували відновити водопостачання о 5-й годині ранку.

Проте близько 6.00 керівник КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін повідомив, що у зв’язку з аварійною ситуацією, яка виникла під час проведення робіт, водоканал змушений був перенести запуск насосної станції на 8.00. Згодом цей допис був відредагований автором і запуск насосної станції перенесли вже на 10.00.

«У зв'язку із аварійною ситуацією, яка виникла під час відновлювальних робіт, запуск насосної станції переноситься з 5.00 на 10.00», - написав у соцмережі Андрій Нікітін.

Нагадаємо, вранці 14 серпня КП «Житомирводоканал» попереджав про масштабний ремонт на водогоні та відсутність води в частині міста.

«Для проведення відповідних робіт буде припинене водопостачання о 00.00 год. 15 серпня. У більшій частині міста водопостачання буде відновлено о 05:00 15 серпня. Проте водопостачання с. Зарічани, с. Новогуйвинськ, промислового району Житомира та Польової, верхніх поверхів центрального району міста буде відновлено наприкінці робочого дня 15 серпня», - йшлося у повідомленні водоканалу від 14 серпня.

Як повідомляв Житомир.info, 13 серпня 2019 житлові будинки, садочки, школа, дитячий оздоровчий табір, навчальні заклади, війська частина та готель у мікрорайоні Богунія були без централізованого водопостачання. Води не було за деякими адресами і у центрі міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал ремонт насосна станція Нікітін  
Матеріали по темі