Політика

Депутатка Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко у програмі «Політична кухня»

15 August 2019, 18:21

Хто сказав, що місце жінки на кухні, а політика – це суто чоловіча справа? Розвіюємо гендерні стереотипи, запрошуючи на «Політичну кухню» відомих на Житомирщині політиків та політикинь, та громадських діячів та діячок.

«Політична кухня» – проєкт, який виходить на Житомир.info щочетверга о 18:00. Відомі жителі нашої області за приготуванням цікавих страв діляться секретами власного успіху. Гість випуску – Ірина Ярмоленко, депутатка Житомирської міської ради.


Програма виходить у рамках проекту «Просування участі жінок в політиці та протидії сексизму в Житомирській області» громадської організації «Інститут Креативних Інновацій», який спрямований на подолання основних бар’єрів на шляху до збільшення політичної участі жінок в області, шляхом інформаційної та просвітницької підтримки жіночого лідерства та заохочення жінок до політичної участі в громадах. Проєкт реалізовується в рамках програми Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ) за підтримки Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії. Думки, висловлені тут, належать авторам та не обов'язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності".

Житомир.info – інформаційний партнер проєкту

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Політична кухня Ярмоленко  
Матеріали по темі