![](https://www.zhitomir.info/f/images/2019/08/16/186239/b227c992d813de758968c747e297979d_preview_w440_h290.jpg)
15 серпня змінився номер «гарячої лінії» Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.
Про це 16 серпня Житомир.info повідомили у пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби в області.
«Віднині звернення, пропозиції та скарги з питань порушень законодавства про захист споживачів, порушень у сфері безпечності харчових продуктів, у сфері карантину і захисту рослин, порушень санітарного законодавства, формування (застосування) тарифів у сфері надання житлово-комунальних послуг, діяльність посадових осіб Держпродспоживслужби приймаються за номером (0412)-43-18-42 (виділено редакцією)», – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв Житомир.info, 12 серпня 2019 року Головне управління Держпродспоживслужби у Житомирській області інформувало про завищення тарифів на послуги з централізованого опалення жителям смт Озерне. Після втручання Держпродспоживслужби споживачам повернули зайво нараховану плати за послугу централізованого опалення в сумі 232,1 тис. грн.