Місто

В ОДА пояснили, чому на Параджанова у Житомирі на кілька тижнів призупинили ремонт

27 серпня 2019, 16:07

Більше двох тижнів на вулиці Параджанова не видно жодної техніки і самих виконавців ремонтних робіт. Підрядник закінчив укладати асфальт на проїзній частині, однак необлаштованими залишив з'їзди, тротуари, перехрестя з Київським шосе. Більшість мешканців розповідає, що ремонтні роботи були призупинені, однак про причина нікому з них не відома.

«Асфальт постелили – і все, тротуари недороблені залишились. Більше трьох тижнів тут нікого немає», – говорить Світлана.

«Роботи ведуть, ви ж бачите. Я маю на увазі, загально. Але сьогодні нікого немає. Я навіть здивувався, що їх немає, але роблять все гарненько», – стверджує Юрій.

«Останній тиждень не було нікого», – відповідає Єва.

«Я тут їжджу кожен день. Два тижні тут вже нічого не роблять. Залишились тротуари, і так ніхто нічого не робить, не знаю чому. Ось на перехресті залишили дуже поганий з'їзд. Почали ремонтувати вул. Параджанова ще минулого року, і, я вважаю, що для 1,5 км дороги це дуже довго», – каже Олег.


В управлінні дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації підтвердили, що на два тижні ремонт вулиці дійсно був призупинений, а причиною стали роботи з системою комунікацій на перехресті Київського шосе – вул. С.Параджанова.

«Підрядником було облаштовано два шари з асфальтобетону по Параджанова. Вони дійшли до Київського шосе, і там виникла проблема, тому що водоканал мав виконати певні види робіт, які не входять до повноважень дорожньої організації. Минулого тижня вони були виконані», – пояснив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк.

За словами начальника управління, підрядник вже завтра, 28 серпня, має розпочати підготовчі роботи з облаштування перехрестя і паралельно закінчувати ремонт тротуарів.

Офіційно підрядник має встигнути виконати усі роботи по вулиці Параджанова до 1 жовтня. Однак через затримку із укладанням асфальтного покриття підрядник вже має збитки.

«У підрядника є час до 1 жовтня, це офіційний час, відповідно до діючого договору. Та додаткова угода, яка у нас було до 15 липня, вона не виконана, і за це підрядник буде нести збитки. Це питання буде вирішуватись через суд. Там воно прораховується від залишку невиконаних робіт, відповідно до відсотку НБУ», – каже Роман Крисюк.

Розмітку на дорозі жителям вулиці доведеться почекати. Як повідомив Роман Крисюк, спочатку на Параджанова мають завершити усі ремонтні роботи, після цього нанесуть «зебру» та знаки для автомобілістів, і за це буде відповідальна Житомирська міська рада.

Нагадаємо, у квітні 2019 підрядну компанію «ALKE», яка ремонтує вулицю Параджанова у Житомирі, попередили про розірвання угоди, а в червні – про штраф за невчасне виконання робіт.

Як повідомляв Житомир.info, 600 метрів вулиці Параджанова в Житомирі ремонтують за кошти дорожнього фонду облдержадміністрації, тому за нього відповідає ОДА. Рішення про передачу ОДА функцій замовника на ремонт вулиці ухвалили на виконкомі Житомирської міської ради 20 червня 2018. Вартість проекту складає 28,5 млн грн.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Параджанова ремонт дорога Крисюк  
Матеріали по темі