Влада

Мер Житомира звільнив депутата з посади директора комунального підприємства

2 вересня 2019, 16:04

Мер Житомира Сергій Сухомлин звільнив депутата Житомирської міської ради Валерія Горба з посади директора комунального підприємства «Центр інвестицій».

Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 2 вересня.

«Звільнити з 02 вересня 2019 року Горба Валерія Михайловича, директора комунального підприємства «Центр інвестицій» Житомирської міської ради з займаної посади за угодою сторін, пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України та припинити з ним контракт», - йдеться у документі.

Підставою для звільнення стала заява Валерія Горба.

Він вже оприлюднив декларацію перед звільненням: з 1 січня по 2 вересня 2019 року зарплата директора КП становила 133 тис. 951 грн.

Нагадаємо, Горб був призначений керівником КП «Центр інвестицій» 3 квітня 2017 року. На той час він входив до складу фракції ВО «Батьківщина», а зараз – позафракційний.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 9 березня 2017 року депутати проголосували за створення КП «Центр інвестицій», метою діяльності якого є забезпечення сталого розвитку, підвищення конкурентоспроможності території міста Житомир, створення нових робочих місць та розвиток сучасної інфраструктури в місті. У 2019 році це підприємство планувало отримати 35,6 млн грн від продажу сонячної енергії, але сонячну електростанцію на околиці Житомира так і не побудували.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада Горб КП звільнення  
Матеріали по темі