Влада

Голова Нацполіції у Житомирі на представленні нового начальника ГУНП назвав три базові принципи діяльності правоохоронців

10 September 2019, 11:53

Голова Національної поліції України Сергій Князєв вранці 10 вересня представив нового начальника ГУНП у Житомирській області. Ним став Сергій Крупєй, який з 2017 працював заступником Вячеслава Печененка і після його звільнення виконував обов’язки начальника головного управління.

«Наказом голови поліції, який підписаний мною 9 вересня поточного року, призначити полковника поліції Крупєя Сергія начальником головного управління Національної поліції в Житомирській області. Звільнити його з посади заступника начальника цього ж головного управління, а також від посади виконуючого обов’язки керівника», - зачитав наказ голова Національної поліції України Сергій Князєв.


Під час представлення нового начальника ГУНП Сергій Князєв наголосив, що першочерговим завданням поліцейські вважають відновлення довіри населення до правоохоронних органів.

«Від особового складу, в першу чергу, від поліції Житомирщини, бо я сьогодні до вас у гості приїхав - не тільки неухильне дотримання законів нашої держави, але, в першу чергу, ви повинні зрозуміти, що ми з вами - сервісна служба, яка зобов’язана, це наш прямий обов’язок, це те, за що ми з вами отримуємо заробітну плату - слухати суспільство, чути суспільство, допомагати суспільству, бо поліція України - це сервіс правоохоронний для суспільства, для ваших громадян. Кожен із вас на своєму робочому місці повинен розуміти, що оцінка вашої діяльності базується на трьох базових принципах: це рівень довіри населення, особисто до вас, як до керівника, рівень особового складу. Це два чинники. І тільки третій чинник, почуйте мене і нікого більше не слухайте, і самі себе не слухайте, тільки третій чинник - це стан протидії злочинності. Раніше ми відраховували його у відсотках - більше/менше, додали/відмінусували й наче на папері все красиво, а на вулиці був безлад. Ось ці чинники найважливіші в роботі поліції. І тоді все буде добре. І тоді буде до нас зростати рівень довіри, а є довіра, то Кабінет Міністрів, наш уряд, відповідно, збільшує фінансування на правоохоронну складову», - сказав Сергій Князєв, звертаючись до офіцерів, які зібрались в актовому залі ГУНП.

Звертаючись до голови Нацполіції, новопризначений начальник управління Сергій Крупєй запевнив, що довіра буде підтверджена відповідними діями.

«Дякую за довіру, дякую за теплі слова, які сказані на адресу працівників ГУНП у Житомирській області. Хочу запевнити, що ту довіру, яку виказали, вона буде підтверджена діями і працею. Вважаю, що абсолютно вірно сказано: довіра людей ґрунтується на тому, як ми якісно працюємо, як якісно ми реагуємо на повідомлення, як якісно розкриваємо злочини, як ми спілкуємось із людьми. Так формується наша довіра. Щоденне виконання наших обов’язків - це і є наша робота. Бездоганне виконання функціональних обов’язків. З особовим складом я знайомий, особовий склад знайомий зі мною, вимоги до роботи, до праці знають. Тому запевняємо, що ми будемо робити все від нас залежне та необхідне для того, щоб підтримати необхідний порядок в області», - сказав начальник головного управління Нацполіції в Житомирській області Сергій Крупєй.

Нагадаємо, Князєв представив нового начальника ГУНП в Житомирській області – заступника Печененка.

Як повідомляв Житомир.info, 12 серпня 2019 року під час наради в Олевську з питань нелегального видобутку бурштину президент Володимир Зеленський доручив звільнити начальників відділів поліції Олевського та Овруцького районів, запропонував начальнику ГУНП Вячеславу Печененку написати заяву на звільнення. 28 серпня начальник поліції Житомирської області Вячеслав Печененко опублікував у соцмережі «прощальний» допис. Наступного дня стало відомо, що він працюватиме в центральному апараті Нацполіції України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Крупєй Князєв ГУНП поліція призначення  
Матеріали по темі