Події

​В управлінні захисту економіки в Житомирській області, де СБУ проводила обшуки, заявили про сфабрикованість фактів

19 вересня 2019, 18:33

В управлінні захисту економіки в Житомирській області Нацполіції заявили про те, що обшуки, проведені СБУ 19 вересня, є незаконними, а факти – сфабрикованими.

Про це йдеться в дописі, опублікованому близько 18.00 19 вересня на сторінці УЗЕ в Житомирській області у соцмережі.

«Інформація щодо подій, які відбулися в управлінні захисту економіки в Житомирській області Нацполіції. Сьогодні, 19 вересня, дійсно проводилися обшуки. Проводилися вони працівниками обласного управління служби безпеки на підставі, начебто, незаконного використання так званої «прослушки» працівниками нашого управління.

Ухвала суду, яку надали працівникам УЗЕ, не містить навіть номеру кримінального провадження, матеріали якого 18 вересня були надані судді. «Ретельно» їх вивчивши, той одразу виніс ухвалу на проведення НЕЗАКОННИХ заходів. Є усі підстави говорити про сфабрикованість фактів та незаконність сьогоднішніх дій з боку працівників силового відомства. З метою надання правової оцінки сьогоднішнім подіям співробітники Управління захисту економіки, відносно яких проводилися заходи, підготували відповідне звернення до Державного бюро розслідувань. Сподіваємось, що вже у рамках чинного законодавства особи зможуть пояснити свої дії», - йдеться в опублікованому дописі.

Нагадаємо, 19 вересня в управлінні захисту економіки в Житомирській області СБУ проводила обшуки, які можуть бути пов’язані з розслідуванням ДБР можливого порушення таємниці телефонних розмов з боку правоохоронців.

Як повідомляв Житомир.info, 2 вересня 2019 року на своєму першому засіданні новий Уряд прийняв рішення щодо ліквідації Департамент захисту економіки Національної поліції України. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук пояснив, що замість ліквідованого Департаменту буде створена ефективна структура для розслідування фінансових злочинів, куди зможуть прийти на роботу порядні та чесні працівники.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УЗЕ СБУ обшук  
Матеріали по темі