Влада

Уряд звільнив колишнього житомирського чиновника з посади керівника Державної служби геології та надр

25 вересня 2019, 15:20

Кабінет міністрів на своєму засіданні провів низку звільнень та призначень.

Про це 25 вересня повідомляє пресслужба Кабміну.

Уряд звільнив керівників державних структур: очільника Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Сергія Кузьміна; керівника Державної служби геології та надр Олега Кирилюка (виділено ред.); очільницю Державної архівної служби Тетяну Баранову; керівника Національного агентства з питань державної служби Костянтина Ващенка; керівника Державного агентства резерву Вадима Мосійчука та його заступника Дмитра Булатова; голову Державного агентства з питань електронного урядування Олександра Риженка.

Уряд також звільнив голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

«Це позитивний сигнал для міжнародних вантажних перевезень, що ситуація з розподілом дозволів зміниться на краще», — зазначив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Серед інших кадрових рішень – звільнення чотирьох заступників голови Фонду державного майна: Віталія Герца, Олени Короткої, Юрія Нікітіна, Віталія Трубарова. Окрім цього, звільнили заступника голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара.

Під час засідання Уряд прийняв заяви про звільнення в.о. голови Укравтодору Славоміра Новака (з 1 жовтня 2019 року) та голови Національної поліції Сергія Князєва.

Уряд також звільнив трьох заступників Міністра внутрішніх справ — Сергія Ярового (з посади першого заступника), Сергія Гончарова та Тетяну Ковальчук. Крім того, звільнили Олексія Перевезенцева з посади державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Владислава Андронова з посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства.

Нагадаємо, 18 травня 2017 року Олега Кирилюка призначили на посаду заступника голови Державної служби геології та надр України. 27 березня 2019 року Кирилюка призначили головою Держгеонадр строком на п’ять років.

Як повідомляв Житомир.info, в червні 2015 року Кирилюка призначили начальником територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області. Це призначення обурило місцевих активістів і вони принесли в кабінет нового начальника шини. Згодом Кирилюк вже працював начальником управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області. На місцевих виборах 2015 року балотувався до Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ звільнення Держгеонадра Кирилюк  
Матеріали по темі