Події

​У лісгоспі, керівника якого шантажував житомирський «активіст», аудитори виявили втрат на 7,2 млн грн

30 вересня 2019, 15:41

На ДП «Олевське лісове господарство» провели фінансовий аудит діяльності за період з 1 січня 2016 по 30 квітня 2019 і виявили втрат на понад 7,2 млн грн.

Про це 30 вересня повідомила пресслужба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Олевське лісове господарство» за період з 01.01.2016 по 30.04.2019. За результатами аудиту виявлено втрат доходів, упущених вигод та непродуктивних витрат на суму понад 7,2 млн грн», - повідомили в Держаудитслужбі.

За даними аудиторів, установлені факти незаконних і самовільних рубок дерев, що призвели до заподіяння шкоди лісу на загальну суму понад 5,5 млн грн, що свідчить про неналежний контроль за збереженням та ефективним використанням лісових ресурсів. Через проведену безоплатну передачу лісопродукції на баланс чотирьох державних підприємств упущено вигод коштів на суму майже 1,4 млн грн.

Окрім того, підприємство здійснило понад 0,2 млн грн непродуктивних витрат на сплату штрафів за порушення податкового законодавства, судового збору та відшкодування зарплати працівнику за час вимушених прогулів. Поряд з цим, посадові особи підприємства не забезпечили реалізацію права нарахування штрафних санкцій за несвоєчасне виконання договірних зобов’язань та неналежне проведення претензійно-позовної роботи щодо їх стягнення, через що було упущено вигод на суму 94 тис. грн. Завищення витрат при відображенні операцій за даними бухгалтерського обліку щодо безоплатної передачі лісопродукції спричинило упущені вигоди на суму понад 62 тис. грн.

Відмітимо, що у червні 2019 року керівник ДП «Олевське лісове господарство» Олександр Бондарчук подав декларацію перед звільненням з займаної посади, згідно з якою єдиним джерелом доходу його сім’ї за період з 1 січня по 12 червня 2019 року була заробітна плата: 124 тис. 298 грн.

Разом з тим Олександр Бондарчук є власником десяти земельних ділянок у Київській та Закарпатській областях, його дружина володіє двома земельними ділянками у Закарпатській області.

У грудні 2018 року Олександр Бондарчук придбав квартиру в Олевську, загальною площею 88 кв.м. Окрім того, він має житловий будинок в Микуличах на Київщині, площею 109,1 кв.м. На Київщині у його дружини є квартира в місті Буча, площею 91,5 кв.м, а також в с.Репинне Закарпатської області будується житловий будинок, загальною площею 219,72 кв.м.

У автопарку Олександра Бондарчука є TOYOTA Land-Cruser, 2007 року випуску, а також «Москвич», «Шкода Октавіа», «VOLKSWAGEN Passat», КамАЗ та ОдАЗ. Дружина з 2017 року володіє легковим автомобілем AUDI Q7.

Олександр Бондарчук також задекларував готівкові кошти: 137 тис. грн та $9 тис., у дружини є 120 тис. грн готівкою.

Нагадаємо, житомирський «активіст» Олександр Громов шантажував керівника ДП «Олевське лісове господарство» Олександра Бондарчука і вимагав гроші за нерозголошення певних відомостей, пов’язаних з його роботою. Громова затримали 13 серпня 2019 року у житомирському ресторані «Гайки» під час отримання 5,5 тис. доларів.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році аудитори перевірили ДП «Словечанське лісове господарство» і виявили втрат на понад 4,6 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Олевськ лісгосп аудит Бондарчук  
Матеріали по темі