Влада

В останній робочий день начальник САД проїхався дорогами і порадив керівництву Житомирської області «вибивати кошти»

30 вересня 2019, 16:47

30 вересня, в останній робочий день на посаді начальника Служби автодоріг у Житомирській області Геннадій Савченко зібрав виїзну нараду, на якій розповів, що зроблено службою автодоріг за 2019 рік.

Разом з журналістами начальник САД у Житомирській області здійснив виїзд на ділянки завершених дорожніх робіт. Зокрема, це дорога Н-03 Житомир-Чернівці та М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський.

За словами Геннадія Савченка, обласна служба автодоріг нарощує темп роботи, до прикладу, у 2019 здано 54 км відремонтованої дороги, а у 2018 році - 38 км.

«397 млн було витрачено на поточний середній ремонт. Це Виступовичі-Житомир М-21. На цій ділянці у цьому році приблизно ми здали 14 км, загалом за 2 роки ми здали 24 км. На відрізку дороги 184- 194 (бердичівський напрямок) було зроблено 10 км дороги по поточному середньому ремонту. У цьому році капітальних робіт практично не було, ми дороблювали напрямки, які були розпочаті у 2018 році. Усі капітальні ремонти були зроблені у 2018. Це і Р-49, і Т-06-14. Сьогодні служба автомобільних доріг Житомирської області виконала 98% плану. Практично все здано у експлуатацію, підписані акти, роботи завершені. Робимо лише експлуатаційне утримання: ямковий ремонт, знаки, підготовка до зими», - розповів начальник Служби автодоріг у Житомирській області Геннадій Савченко.


Керівник САД зазначив, що при наявності коштів у першу чергу потрібно ремонтувати дороги, які є стратегічно важливими для Житомирщини, зокрема, це міжнародні транспортні маршрути.

«Ми планували на 2018-2019 роки на потреби області приблизно 2,5 млрд грн фінансових вкладень. Для того, аби розуміти, що можна спланувати, потрібно розуміти, які кошти ми маємо. Стратегічні об'єкти, які потребують надалі ремонту: М-21 - це та дорога, яку потрібно робити, Н-03 дорога, яка з’єднує три області і де велика інтенсивність руху, а також потрібно зробити розв'язку на Бердичів. Дадуть кошти - будуть робить», - зазначив Геннадій Савченко.

Також Геннадій Савченко розповів, яка ситуація з дорогами, за які відповідає обласна влада.

«Я особисто знаю, що у 2018 році невиконання по дорогах було 90 млн грн, а цього року приблизно 300 млн грн. Ми зараз знаходимося на порозі зими, можливо, вони щось виконають. Було виділено 50 млн грн на обласні дороги: це не дороги САД, а та мережа, приблизно 7 тис. км, яка з'єднує райони, села, міста. Невиконання фінансів означає, що дороги не відновлені», - розповів начальник Служби автодоріг у Житомирській області Геннадій Савченко.

В останній робочий день на посаді Геннадій Савченко висловив побажання та дав поради наступнику та керівництву області.

«Підтримуйте темп, який САД під моїм керівництвом взяла. Проєктні роботи ми відпроєктували майже на 4,8 млрд, є над чим працювати. Завдання керівництва області - «вибивати» кошти», - вважає Геннадій Савченко.

Нагадаємо, 30 вересня стало відомо, що керівник Служби автомобільних доріг Геннадій Савченко звільнений з посади: заяву написав сам.

Як повідомляв Житомир.info, під час своєї першої пресконференції 28 серпня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розкритикував роботу начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Романа Крисюка та керівника житомирської САД Геннадія Савченка й обом запропонував звільнитися.

На сесії Житомирської облради 17 вересня 2019 року депутати прийняли звернення до Кабміну з проханням звільнити Геннадія Савченка з посади керівника САД. Віталій Бунечко обурився відсутністю на сесії Савченка, який поїхав на нараду в Київ. Служба автодоріг відреагувала на це постом у Facebook.

26 вересня 2019 року на селекторній нараді під головуванням прем’єр-міністра України Олексія Гончарука голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко звернувся до Глави Уряду з проханням посприяти у звільненні керівника Служби автомобільних доріг в Житомирській області Геннадія Савченка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД Савченко  
Матеріали по темі