Місто

Які товари на українсько-білоруському ярмарку в Житомирі найпопулярніші

4 жовтня 2019, 14:02

На вулиці Михайлівській у Житомирі триває ярмарок з продажу продукції виробників регіонів України та Республіки Білорусь.

На самому ярмарку можна віднайти товари на різний смак. Тут представлені харчова, промислова, декоративна та текстильна продукція. Також для житомирян та гостей міста виступають колективи Житомирщини та Білорусі.

Журналісти Житомир.info поцікавились у людей, які продукти популярні серед гостей ярмарку, а які купують менше.


Найбільша черга утворилася біля намету з білоруськими цукерками та з постіллю. Покупці розповіли: солодощі смачні та ціна приємна.

«Ярмарок цікавий, купували чудовий шоколад, має приємний смак. Хотілося спробувати, бо цікаво, яка продукція продається для населення», – говорить Володимир.

«Купувала дітям та онукам шоколадки. Дуже подобаються», – каже житомирянка Наталія.

«Купувала цукерки. Ціни нормальні. Пакет цукерок вийшов на 300 грн», – розповідає Катерина.

Продавчині з сусідньої країни говорять, що розпродали майже весь товар.

«Найдешевші цукерки – 107 грн, найдорожчій 257 грн, шоколад від 25 грн до 53 грн. Купують добре, ми задоволені покупцями міста Житомира. Ще трохи залишилося, що продавали, всіх запрошуємо», – говорить продавчиня з Білорусі Галина.

А ось попит на одяг та декоративні вироби незначний, проте продавчині запевнили: хоч черг немає, але товар купують.

«Ми привезли гончарні вироби. У нас чашки з іменами. Продали третю частину товару. За два дні чашок сто продали», – розповідає продавчиня з Рівного Лариса.

«Продаю свою колекцію, вироби з натуральної вовни. Нічого, нормально купують, бо то є теплий, екологічний продукт», – говоре продавчиня з Тернополя Наталія.

«Добре купують, людям подобається. Вже розпродали солом'яні капелюхи, вази. Ще залишилося трохи капелюхів, а ось квіточок вже немає», – ділиться продавчиня з Білорусі Наталія.

Фоторепортаж з виставки великогабаритної техніки та ярмарку українських і білоруських виробів дивіться тут.

Нагадаємо, 3 жовтня у Житомирі стартували заходи в рамках проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь. Розпочались вони з ранкового засідання українсько-білоруської консультативної ради ділової співпраці, яке проходить у сесійній залі Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, 3 жовтня 2019 року в Житомирі стартували заходи в рамках проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь. Розпочались вони з ранкового засідання українсько-білоруської консультативної ради ділової співпраці, яке проходить у сесійній залі Житомирської міської ради.

Перший день Другого форуму регіонів України та Білорусі завершився культурною програмою: олова ОДА Віталій Бунечко та голова облради Володимир Ширма разом з делегаціями України та Білорусі відвідали Музей космонавтики ім. С. П. Корольова. А в муздрамтеатрі відбувся Концерт Дружби.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ярмарок Форум регіонів  
Матеріали по темі