Влада

Колишній начальник Житомирського ТТУ через півтора місяця після звільнення оприлюднив декларацію «перед звільненням»

10 October 2019, 15:59

Колишній начальник комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик 10 жовтня 2019 року оприлюднив декларацію перед звільненням, хоча звільнений був ще в серпні.

З 1 січня по 23 серпня 2019 року Демчик отримав в ТТУ 181 тис. 314 грн зарплати. Інших доходів у родини з двома дітьми немає.

Також за цей період Євгеній Демчик став членом та керівником ГО «Антикорупційний рух Житомирщини», яку до 25 лютого 2019 року очолював Володимир Гірук. В деклараціях Демчика за 2017 та за 2018 рік інформації про цю громадську організацію не було, хоча він є її співзасновником.

Нагадаємо, звільнений начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик позивається до мера Сергія Сухомлина – хоче поновитися на посаді. Справу розглядає Житомирський районний суд.

Як повідомляв Житомир.info, Євгеній Демчик очолив ТТУ 10 вересня 2018 року. В лютому 2019 він отримав догану від мера Житомира, а в травні 2019 – другу догану. Зараз Корольовський районний суд розглядає два позови Євгенія Демчика до мера Сергія Сухомлина та Житомирської міської ради про визнання протиправними та скасування розпоряджень щодо дисциплінарного стягнення. 23 липня 2019 року мер підписав розпорядження про відсторонення від посади керівника Житомирського ТТУ Євгенія Демчика, аби той не заважав проведенню перевірки роботи підприємства. Демчик був звільнений з посади начальника КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» з 23 серпня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Демчик декларація  
Матеріали по темі