Події

У Житомирській області засудили строковика, який тричі втікав з військової частини та переховувався на території РФ

16 жовтня 2019, 15:35

У Житомирській області покарання у вигляді позбавлення волі присудили військовослужбовцю, який неодноразово втікав з військової частини.

Таку інформацію 16 жовтня Житомир.info надав заступник військового прокурора Житомирського гарнізону, підполковник юстиції Олексій Рихлюк.

Завдяки принциповій позиції прокурорів військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України військовослужбовця строкової військової служби засуджено до 3 років та 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочинів, пов’язаних із ухиленням від проходження військової служби.

«Зокрема, військовослужбовець, під час проходження строкової військової служби у м. Бердичів, в період з жовтня 2018 року по липень 2019 року тричі намагався ухилитися від подальшого проходження служби, самовільно залишаючи територію військової частини та переховувався на території Російської Федерації», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що загалом строковик прогуляв понад 4 місяці служби, з них 45 днів переховувався в РФ.

15 жовтня 2019 року вироком Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області вказаного військовослужбовця визнано винуватими у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст. 407 КК України, і призначено покарання у виді 3 років та 6 місяців позбавлення волі.

Як повідомляв Житомир.info, 19 вересня 2019 року пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України інформувала, що у Житомирі за самовільне залишення військової частини кадрового військового засудили до трьох років позбавлення волі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військова прокуратура військовий військовослужбовець строковик Рихлюк  
Матеріали по темі