Події

Житомирського офіцера, який пішов у «самоволку», засудили до трьох років тюрми

19 September 2019, 13:27

У Житомирі за самовільне залишення військової частини кадрового військового засудили до трьох років позбавлення волі.

Про це 19 вересня Житомир.info повідомила пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Встановлено, що кадровий військовий однієї з військових частин, яка дислокується у Житомирі, в квітні 2019 року, маючи на меті ухилитись від конституційного обов’язку, пов’язаного із захистом Батьківщини, без дозволу відповідних командирів та начальників залишив територію військової частини та проводив час за власним розсудом», – йдеться у повідомленні.

За публічного обвинувачення військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України капітана ЗСУ засуджено за самовільне залишення військової частини до 3 років та 1 місяця позбавлення волі. Богунський районний суд м. Житомира підтримав позицію прокурора і визнав військовослужбовця винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини без поважних причин тривалістю понад один місяць в умовах особливого періоду).

Зазначено, що на злочинний шлях капітан-прогульник став повторно: у 2018 році офіцер вже відбував покарання протягом 2 місяців на гауптвахті за втечу зі служби.

Нагадаємо, 15 листопада 2018 року пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України повідомляла, що у Київській області затримали військового-контрактника однієї з частин Житомирщини, який ухилявся від арешту з утриманням на гауптвахті.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2018 суд виніс вирок трьом особам, які «дозволили» втекти з гауптвахти військовослужбовцю.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дезертир дезертирство військова прокуратура суд  
Матеріали по темі