Місто

Водоканал попереджає про відключення селища у передмісті Житомира від водопостачання через борг у 365 тисяч

4 листопада 2019, 15:45

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» попереджає, що 5 листопада селище Новогуйвинське буде відключене від водопостачання та водовідведення через борг у сумі 365 400 грн.

Про це 4 листопада повідомили на сторінці КП «Житомирводоканал» у мережі Facebook.

«Новогуйвинське заборгувало водоканалу 365 400 грн: підприємство змушене відключити селище від водопостачання Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство систематично порушує умови укладеного з КП “Житомирводоканал” договору про відпуск води з комунального водопроводу та приймання стічних вод у комунальну каналізацію щодо своєчасної оплати за отримані послуги. Наразі Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство заборгувало житомирському водоканалу 365 400 грн. КП “Житомирводоканал” для “приготування”, постачання води і відведення стоків, змушене витрачати кошти на електроенергію, реагенти та інші матеріали, а тому не має змоги відтерміновувати оплату послуг іншим підприємствам. У зв'язку із цим водоканал змушений буде 5️⃣ листопада відключити смт Новогуйвинське від водопостачання та водовідведення. Надання послуг буде відновлено після оплати боргу у повному обсязі», – йдеться у повідомленні.


Отримати коментар представників Новогуйвинського ВЖРЕКП Житомир.info не вдалося, станом на 15.30 год 4 листопада номери телефонів, вказані в мережі Інтернет не відповідають.

Як повідомляв Житомир.info, в серпні 2018 року КП «Житомирводоканал» попереджав про відключення селища Новогуйвинське від води через заборгованість.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вода Новогуйвинське водоканал борг 
Матеріали по темі