Місто

​Відкриття «Прозорого офісу» на Польовій у Житомирі відклали до кінця року: немає меблів і комп’ютерів

11 листопада 2019, 16:40

У Житомирі триває реконструкція адмінбудівлі Корольовської районної ради, де облаштовують новітній центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Відкрити «Прозорий офіс» планували у вересні 2019 року. Але згодом дату відкриття перенесли на жовтень. У міській раді пояснили, чому ЦНАП досі «зачинений» для відвідувачів.

«Є невелика проблема з тендером на меблі та комп'ютери. Ці тендера проводимо не ми, а проводить Мінсоцполітики. Ми плануємо, що у грудні місяці вони будуть вже у нас і тоді можемо сказати, що будемо його відкривати»‎, - запевнив радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович.

Вже сьогодні містяни можуть тут побачити сучасний дизайн зовнішнього фасаду будівлі. На прилеглій території - лавки, смітниці та освітлення. Для маломобільних груп тут встановили пандуси та тактильну плитку. Всередині приміщення завершили встановлювати двері та таблички з шрифтом Брайля. За словами Олександра Черняховича, всередині приміщення залишилося встановити ліфт для людей з інвалідністю.


«Роботи вже майже закінчені. З основних робіт, які залишилося зробити по першій черзі, це установка ще одного ліфта. Один ліфт вже запустили, лишився інший. Підрядна організація планує за два тижні закінчити, я вважаю, що може й встигнуть. Майже все, навіть, вимили вікна, тобто остаточно будівельні роботи у середині закінчені»‎, - говорить Олександр Черняхович.

Також у міській раді нагадали, що у «Прозорому офісі» житомиряни можуть отримати понад 200 видів соціальних та адміністративних послуг.

«На сьогоднішньому етапі у нашому проєкті всі види послуг, які ми надаємо, будуть надаватися там. Останнє наше рішення було нещодавно, ми знайшли там місце і тому така буде служба, яка буде видавати паспорти. Зараз ми з ними працюємо, вони дали перелік робіт, які потрібно їм зробити, ми також це робимо»‎, - розповідає радник житомирського міського голови Олександр Черняхович.

Реконструкція будівлі здійснюється на умовах співфінансування з державного та міського бюджетів. Загальна вартість усіх робіт складає понад 35 млн гривень.

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2019 з підрядником ТОВ «Зодчество ЛТД» уклали договір на 34 млн грн, аби завершити реконструкцію «Прозорого офісу» на Польовій.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2018 року в Житомирі почали будувати «Прозорий офіс» на Польовій в адмінбудівлі Корольовської райради міста. Тендер на 35 млн грн на реконструкцію будівлі виграло ТОВ «Зодчество ЛТД».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Прозорий офіс Польова ЦНАП Черняхович  
Матеріали по темі