Події

Поліція знайшла двох підлітків з Житомирської області, які були у розшуку

11 листопада 2019, 17:07

Поліція Житомирської області розшукала 16-річну Ілону Гаїч з міста Радомишль Житомирської області, яка увечері 29 жовтня пішла з дому та не повернулася.

Про це журналісту Житомир.info 11 листопада повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Місце її знаходження поліцейські встановили 9 листопада. Була дівчина у місті Києві. Її передали рідним.

У цей же день правоохоронцям вдалося встановити місце знаходження 17-річного жителя смт Черняхів Назара Прокопчука, який 1 листопада поїхав з дому на навчання та не повернувся. Виявилося, що хлопець був у Черняхові – саме там його і знайшла поліція.

Нагадаємо, 7 листопада відділ комунікації поліції Житомирської області повідомив про розшук 16-річної Ілони Гаїч з Радомишля, яка тиждень не з’являлася вдома. У цей же день стало відомо про зникнення 15-річної Анастасії Нікітіної з міста Коростень. За інформацією ГУНП у Житомирській області, станом на 11 листопада розшук дівчини триває.

8 листопада поліція поінформувала про розшук 17-річного жителя смт Черняхів Назара Прокопчука, який повідомляв матері про намір стати послушником у релігійній установі.

Як повідомляв Житомир.info, 5 листопада 2019 року стало відомо, що правоохоронці розшукали жительку села Хмелівка Олевського району Житомирської області, ученицю 2-го курсу районного професійно-технічного ліцею Дар’ю Кудрій, яка 3 жовтня 2019 року пішла з дому та не повернулася. Також 5 листопада повідомлялося про розшукану 15-річну Дар’ю Солонець, місцеперебування якої було невідоме від 31 жовтня.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розшук зникнення поліція Ілона Гаїч Назар Прокопчук  
Матеріали по темі