Місто

​Виконком збирається погодити проведення в Житомирі зимового ярмарку, який триватиме три місяці

19 листопада 2019, 15:35

У Житомирі міськвиконком планує розглянути питання щодо погодження проведення зимового ярмарку на території ТРЦ «Глобал UA».

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради опублікували 19 листопада на сайті мерії.

«Погодити приватному акціонерному товариству «Житомирський меблевий комбінат» (далі – організатор ярмарку) проведення зимового ярмарку з продажу непродовольчих та продовольчих товарів без права реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, за виключенням реалізації вин столових, на період з 15.12.2019 до 10.03.2020 з 08.00 год. до 22.00 год. на території м. Житомира за адресою: вул. Київська, 77», - йдеться в проєкті рішення виконкому.

Як зазначено у документі, організатор ярмарку має взяти на себе зобов’язання по розміщенню тимчасових споруд для торгівлі, належному утриманню майданчика та вжити заходів щодо безпеки громадян.

Нагадаємо, 8 листопада 2019 року управління культури Житомирської міської ради оголосило тендер на закупівлю та встановлення 25 ярмаркових будиночків на майдані Корольова. Це мало б обійтися місту у близько 685 тис. грн. Від будиночків фонду родини Розенблат, який щороку організовував Різдвяний ярмарок у Житомирі, цьогоріч вирішили відмовитися.

11 листопада в програмі «Тема дня» на Житомир.info мер Житомира Сергій Сухомлин пояснив, що місто закуповує будиночки, бо вони можуть окупити себе за рік.

Проте вже за кілька днів управління культури передумало і відмінило тендер на закупівлю різдвяних будиночків за 685 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у минулому 2018 році ТОВ «ТОН» просило погодження на проведення новорічно-різдвяного ярмарку на вулиці Івана Кочерги біля «Дитячого світу».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ярмарок Новий рік Глобал  
Матеріали по темі