Влада

Ремонтувати дорогу від траси Баранівка-Висока Піч до села Вила буде фірма з Житомирського району з найвищою ціновою пропозицією

20 November 2019, 17:27

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації підписало договір з ПП «Євробуд-9» на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Баранівка-Висока Піч/-Соболівка-Вила км на 0+000 – км 4+500. Вартість договору складає 14 млн 493 тис. грн, роботи мають бути завершені до 1 грудня 2019 року.

Про це йдеться в договорі, опублікованому 15 листопада на ресурсі ProZorro.

Фінансування робіт здійснюється за кошти обласного бюджету. Очікувана вартість закупівлі становила 17 млн 104 тис. 416 грн.

Участь у аукціоні взяли п’ять фірм: ПП «Автомагістраль» з остаточною ціновою пропозицією у 6 мл. 999 тис. 999 грн, виробничо-комерційна фірма «Урарту» з остаточною ціновою пропозицією у 7 млн грн, ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» з остаточною ціновою пропозицією у 7 мл. 800 тис. грн, ТОВ «МЕГО ЛТД» з остаточною ціновою пропозицією у 13 млн 170 тис. 400 грн та ПП «Євробуд-9» з остаточною ціновою пропозицією у 14 млн 493 тис. грн.

9 жовтня управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА опублікувало повідомлення про намір укласти договір з ПП «Автомагістраль», оскільки результати оцінки фірми є найкращими. А 16 жовтня управління відхиляє цю тендерну пропозицію через те, що ПП «Автомагістраль» упродовж п’яти календарних днів з моменту оприлюднення замовником повідомлення про намір укласти договір не надав довідку щодо відсутності підстав для відмови в участі в торгах (оригінали документів з податкової, інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та довідку з МВС)

ПП «Автомагістраль» зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, селі Синяк по вулиці Київська, 68. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал – 14 млн 200 грн. Кінцевим бенефіціарним власником є Микола Олексійович Скоростецький.

16 жовтня управління дорожнього будівництва та інфраструктури оприлюднило намір про укладання договору з виробничо-комерційною фірмою «Урарту». Однак, як і попередній учасник, фірма не надала довідку щодо відсутності підстав для відмови в участі в торгах, й 22 жовтня замовник відхилив тендерну пропозицію «Урарту».

Виробничо-комерційна фірма «Урарту» зареєстрована в місті Баранівка по вулиці Старченка,1. Спеціалізується фірма на розробці будівельних проєктів, статутний капітал – 1 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником є Азат Абрамович Сароян.

22 жовтня замовник оприлюднює намір про укладання договору з ТОВ «Бахмачгазбудсервіс», а вже 28 жовтня його відміняє через відсутність довідки щодо відсутності підстав для відмови в участі в торгах.

ТОВ «Бухмачгазбудсервіс» зареєстрований в Києво-Святошинському районі, селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Черкаська, 26. Спеціалізується фірма на будівництві доріг та автострад, статутний капітал – 90 тис. грн. Кінцевими бенефіціарними власниками є Артак Бабкенович Сагателян та Наталія Григорівна Добролежа.

28 жовтня управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА оприлюднило намір про укладання договору з ТОВ «МЕГО ЛТД» і 4 листопада відхилило його з тієї ж причини, що й три попередні.

ТОВ «МЕГО ЛТД» зареєстроване в м. Вінниця по вулиці Хмельницьке шосе, 13. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал – 35 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Тамара Василівна Кізь.


4 листопада управління оприлюднило намір про укладання договору з ПП «Євробуд-9». Упродовж п’яти календарних днів фірма надала довідку щодо відсутності підстав для відмови в участі в торгах та ще багато документації, яку не подала до участі в аукціоні. Наприклад – договір оренди машин та механізмів, об’єктний кошторис, загальновиробничі витрати за 2018 рік і т. д.

ПП «Євробуд-9» зареєстроване в Житомирському районі, селі Левків по вулиці Героїв України, 35. Спеціалізується фірма на будівництві доріг та автострад, статутний капітал – 1 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Ваагні Арташес Григорян

Договір з фірмою 15 листопада підписав голова ліквідаційної комісії управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Геннадій Забродський.


Нагадаємо, 30 вересня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко вирішив припинити шляхом приєднання управління дорожнього будівництва та інфраструктури, яким керував Роман Крисюк, і відділу енергетичного менеджменту, який очолював Геннадій Забродський, до департаменту регіонального розвитку. Роман Крисюк звільнився з посади начальника управління 11 жовтня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації 13 листопада 2019 року підписало договір з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Попільня-Ружин на ділянці км 18+895 – км 25+105: вартість робіт становить 61 млн 70 тис. грн, дешевші пропозиції з різних причин були відхилені.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА тендер дорога  
Матеріали по темі