Місто

У водоканалі пояснили, чому в частині Житомира низький тиск води

9 грудня 2019, 11:51

З неділі, 8 грудня, житомиряни скаржаться на низький тиск води. Скарги на відсутність води на верхніх поверхах та низький тиск у решти мешканців багатоповерхівок надходять переважно з мікрорайону Польова (пл. Польова, Огієнка, Вітрука), а також від жителів Промавтоматики та центральної частини міста (вул. Перемоги, Покровська/Грушевського, Мазепи, Лермонтовська).

За словами людей, які телефонували з цього приводу в диспетчерську службу водоканалу, їм пояснили, що причина – аварія на магістральному трубопроводі у Зарічанах.

У пресслужбі КП «Житомирводоканал» журналісту Житомир.info пояснили, що про проблему низького тиску в мережі, спричинену проведенням планових робіт з реконструкції трубопроводу, знають і будуть радитися, як усунути подібні незручності.

«Це пов'язане з реконструкцією трубопроводу. Дані роботи проводить підрядна організація. Сьогодні о 16:00 буде нарада, на яку запрошені представники підрядної організації», - повідомили в водоканалі, запевнивши, що про результати наради повідомлять пізніше.

Нагадаємо, 23 жовтня у Житомирі розпочали реконструкцію одного з дюкерних переходів через річку Тетерів.

Як повідомляв Житомир.info, у серпні 2019 житомирський водоканал попередив про початок масштабного ремонту водогону, через що у місті тимчасово будуть перебої з водою. Зокрема мова йшла про реконструкцію однієї із найбільш зношених ділянок водопровідної мережі міста, що тягнеться від вул. Чуднівської, через пров. Нагірний, 1-ий та 2-ий пров. Кривий, територією с. Зарічани до камери по вул. Шевченка, заміні дюкерних переходів через річку Тетерів (від пров. Нагірний та від вул. Шевченка).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал ремонт низький тиск  
Матеріали по темі