Влада

З Житомира до Києва та Борисполя планують запустити потяг «Інтерсіті», – нардеп

11 December 2019, 13:00

З Житомира мають намір запустити швидкий поїзд, який їхатиме до Києва 40 хвилин.

Про це в інтерв’ю для Житомир.info 9 грудня розповів народний депутат від Житомира Ігор Герасименко.

«Є ідея, яка вже внесена в державну транспортну стратегію, щоб з Житомира на Київ та Бориспіль запустити потяг «Інтерсіті»», – сказав Ігор Герасименко.

На репліку про те, що вже є досвід курсування електрички Житомир – Київ, яку скасували через нерентабельність, нардеп зауважив, що «Інтерсіті» їхатиме до столиці 40 хвилин, і це є його значною перевагою, якщо порівнювати з електричкою.

«Ця електричка більш ніж 1,5 години їхала до Києва, а «Інтерсіті» буде їхати 40 хвилин, а потім – на Бориспіль. Плюс цього – ми розгрузимо трасу Житомир – Київ, для Києве це також важливо, бо всі знають про «пробки» на в’їзді в Київ з житомирської траси, особливо в робочі дні. Це взагалі така стратегія по всій Україні – розвивати залізничне сполучення, запускаючи швидкі потяги. Насправді втілення цієї ідеї досить складне, і я не знаю, як швидко ми це зможемо зробити», – повідав народний депутат.

На запитання, чи не залишиться цей задум лише мрією, Ігор Герасименко відповів: «Я дуже хочу, щоб ми це зробили, це нам потрібно».

Повністю інтерв’ю з народним депутатом Ігорем Герасименком читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, 25 травня 2016 року відновили рух прямого потяга з Житомира до столиці. У листопаді 2016 року повідомлялося, що електричка Житомир – Київ з 11 грудня ходитиме лише два дні на тиждень.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поїзд потяг електричка Інтерсіті Герасименко  
Матеріали по темі