Влада

​Зеленський призначив ще трьох голів РДА в Житомирській області

11 December 2019, 15:58

11 грудня президент України Володимир Зеленський призначив трьох очільників райдержадміністрацій в Житомирській області.

Відповідні розпорядження опубліковані на офіційному сайті президента України.

ЛИТВИНЧУКА Сергія Анатолійовича призначили головою Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області;

ЧЕПУРКА Ярослава Олексійовича призначили головою Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області.

ЖАРУКА Андрія Олександровича призначили головою Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області.

Литвинчук Сергій Анатолійович подав декларацію кандидата на посаду голови Новоград-Волинської РДА 23 жовтня. У ній зазначається, що він є керівником і власником фермерського господарства «Декор Звягель Сад» (м. Новоград-Волинський).

Чепурко Ярослав Олексійович подав декларацію кандидата на посаду голови Овруцької РДА також 23 жовтня. У ній вказано, що декларант є власником житлового будинку і земельної ділянки в Рівному та квартири у Києві. Ярослав Чепурко є керівником ПСК «Коопзаготівельник» та СТ «Кооператор 2016», обидві фірми займаються оптовою торгівлею м’ясом та м’ясними продуктами.

Жарук Андрій Олександрович подав декларацію кандидата на посаду голови Попільнянської РДА теж 23 жовтня. У ній вказано, що декларант є власником квартири у Попільні та земельної ділянки у с. Парипси. До призначення Андрій Жарук працював начальником Попільнянського райвідділу УДМС в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, президент Володимир Зеленський вже призначив голів 11 райдержадміністрацій у Житомирській області: 15 листопада 2019 року президент Володимир Зеленський призначив голів Чуднівської, Коростенської та Бердичівської районних державних адміністрацій, а 19 листопада – Житомирської РДА, 29 листопада – голову Лугинської РДА, 2 грудня – Ємільчинської РДА. 5 грудня розпорядженнями президента були призначені голови ще п’яти райдержадміністрацій: Коростишівської, Любарської, Малинської, Народицької та Пулинської.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: РДА призначення  
Матеріали по темі