Суспільство

«Житомирводоканал» вирішив відключити водопостачання приміського селища через борги

20 грудня 2019, 18:03

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» відключило водопостачання в приміському селищі Новогуйвинське.

Про це водоканал 20 грудня повідомив на своїй Facebook-сторінці, розмістивши відповідний лист-попередження, в якому зазначається, що постачання холодної води з комунального водопроводу припиняється Новогуйвинському ВЖРЕКП з 11:00 20 грудня і буде відновлено в разі погашення боргу, який на 16 грудня становив 817 тис. 833,17 грн.

«Наразі споживачі заборгували підприємству більше 20 млн грн. Водночас не лише окремі абоненти, а й підприємства систематично порушують умови укладеного з нами договору про відпуск води та приймання стічних вод щодо своєчасної оплати за отримані послуги. Серед таких — Новогуйвинський ВЖРЕКП, який заборгував КП «Житомирводоканал» близько 700 тис. грн. У жовтні місяці водоканал надіслав претензію вищезгаданому суб’єкту господарювання. На той момент сума боргу сягала близько 360 тис. грн. 4 листопада, у день, коли підприємство повинно було відключити селище від водопостачання, керівництво ВЖРЕКПу взяло на себе зобов’язання оплатити борги до 20 грудня. Проте за 2 місяці сума боргу зросла майже у 2 рази. 16 грудня КП «Житомирводоканал» надіслало лист-попередження про відключення водопостачання 20 грудня. Наразі на рахунок підприємства кошти за спожиті послуги не надійшли. Надалі водоканал не має змоги надавати селищу послуги безкоштовно, адже ця заборгованість лягає на плечі мешканців Житомира», - йдеться у дописі на сторінці КП «Житомирводоканал».


Нагадаємо, 3 грудня поточного року під час обговорення процесу децентралізації Житомирської області мер Житомира Сергій Сухомлин заявив, що Новогуйвинське кілька місяців не платить за воду Житомирському водоканалу й тільки на особисте прохання громадян не відключили їм воду, ще й тариф там вдвічі вищий, ніж у Житомирі. З ним сперечався член виконкому Новогуйвинської селищної ради Іван Єщенко, який виступав проти приєднання селища до будь-якої ОТГ та заявляв, що більша частина бюджету Житомирського району – це гроші з громади Новогуйвинського.

Як повідомляв Житомир.info, 28 листопада 2019 року на позачерговому засіданні виконкому директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін презентував проєкт інвестиційної програми підприємства на 2020 рік, загальна сума якої – 65 млн 479 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал Новогуйвинське водопостачання  
Матеріали по темі