Місто

Житомирський виконком терміново зібрався на засідання заради демонтажу вивісок закритих гральних закладів

21 грудня 2019, 16:51

Після чергового засідання, яке було вранці 21 грудня, виконавчий комітет терміново зібрався на позачергове засідання.

У порядку денному було одне питання – демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами гральних закладів у місті Житомирі. На засідання зібралися 7 членів виконкому з 10, прийшов також заступник мера Дмитро Ткачук, у якого сьогодні останній робочий день.

Приводом для термінового зібрання стало звернення від Житомирського міського відділу поліції та від місцевої прокуратури, які надійшли 21 грудня 2019 року.

«Всі ми бачили, що за останню добу значно активізувалася діяльність щодо припинення діяльності гральних закладів. Ми раніше вживали різні заходи, були суди з різною практикою, але зараз до цього процесу підключилася держава і це все значно прискорилось і спростилось. Звернення прокуратури полягає в тому, що органи місцевого самоврядування повинні співпрацювати з правоохоронними органами, а поліція надала перелік адрес, на яких ще не демонтована зовнішня реклама. Своє звернення щодо демонтажу вони мотивують тим, що наявність зовнішньої реклами може в когось викликати сумніви, що ці заклади вже не працюють», - пояснив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.


Після цього він зачитав проєкт рішення щодо демонтажу вивісок гральних закладів.

«Запропонувати власникам рекламних засобів демонтувати зазначені в додатку рекламні конструкції добровільно протягом трьох робочих днів з моменту прийняття цього рішення. Зобов’язати комунальне підприємство «інспекція з благоустрою м.Житомира» в місячний строк з дня прийняття цього рішення демонтувати спеціальні конструкції зовнішньої реклами, які не були демонтовані добровільно», - зачитав проєкт рішення Євгеній Черниш.

Перелік 33 адрес, де мають демонтувати вивіски «лотерей»

вул. Велика Бердичівська: 3, 27, 32, 39, 41, 67;

пр. Миру: 8, 10, 12, 14;

м-н Короленка, 5;

вул. Івана Сльоти: 49, 50;

вул. Театральна: 3, 8;

вул. Перемоги: 24, 73;

вул. Домбровського, 25;

вул. Леха Качинського, 4;

вул. Київська: 7/4, 56, 59, 74, 89а, 98, 122;

вул. Огієнка, 1/34;

вул. Вітрука: 19, 32;

вул. Хлібна, 18;

вул. Небесної сотні, 29;

вул. Східна, 73;

вул. Покровська, 131а.

До речі, читачі повідомляють, що у Житомирі на деяких гральних закладах позавішували вивіски, а на приміщеннях з’явилися оголошення про оренду.

Нагадаємо, 21 грудня поліція Житомирської області звітувала про результати перевірки «лотерей»: 20 грудня поліцейські області перевірили 86 ігорних закладів, у 7 випадках були виявлені порушення (неприпинення функціонування) та розпочаті кримінальні провадження.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 20 грудня 2019 року стало відомо, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук дав доручення Нацполіції почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу, а ДФС має організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей». За результатами «облав» 20 грудня у Житомирі та області поліцейські прикрили сім «лотерей», а інші просто зачинилися самі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком поліція лотерея гральний бізнес вивіска  
Матеріали по темі