Влада

Департамент Житомирської ОДА проводить конкурс у сфері молодіжної політики: пріоритети для проектів трохи змінилися

8 January 2020, 10:13

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до наказу департаменту від 27.12.2019 № 101 оголошено проведення конкурсів у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Відповідне оголошення оприлюднене на сайті ОДА 28 грудня 2019 року.

«Департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проєктів, заходів) у сфері реалізації молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році. Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 10:00 год. до 17:00 год. у друкованому варіанті з понеділка по п’ятницю до 27 січня 2020 року (включно) за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 68 (5 поверх), тел. (0412) 47-44-93, електронна пошта: zhtdsms2@ukr.net», - йдеться в оголошенні.

Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися конкурсні проєкти:

зайнятість молоді;

розвиток неформальної освіти;

партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб;

здоровий спосіб життя молоді.

Нагадаємо, в конкурсі проєктів, які збиралися фінансувати в 2019 році, крім зазначених пріоритетів був ще один – формування громадянської позиції, який передбачав здійснення заходів, спрямованих на утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції молоді.

А перелік пріоритетних завдань залишився незмінним:

формування національно-культурної ідентичності та національно-патріотичного світогляду;

формування громадянської свідомості, активної державницької позиції та почуття власної гідності серед молоді;

збереження та популяризація національної духовно-культурної спадщини;

військово-патріотичне виховання.

«Участь у конкурсі можуть взяти інститути громадянського суспільства (громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи, творчі спілки), які мають досвід діяльності у сфері національно-патріотичного виховання та мають намір реалізувати проєкт на території Житомирської області, є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення конкурсу. Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій», - зазначається в оголошенні.

Як повідомляв Житомир.info, на початку квітня 2019 року Координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації обрала 24 проєкти від громадських організацій на грант від Житомирської ОДА, які будуть реалізовуватися у 2019 році, загальна сума коштів, передбачена на фінансування, – 1,5 млн грн. В червні стало відомо, що дві ГО від фінансування відмовилися.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА конкурс патріотичне виховання грант проект  
Матеріали по темі