Влада

​Суд у Житомирській області заборонив використовувати будівлю сільського клубу, в якому пожежники виявили порушення

20 січня 2020, 17:04

У селі Вишпіль Черняхівського району мають закрити сільський клуб, під час перевірки в якому виявили численні порушення вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, які створюють загрозу життю та здоров’ю людей.

Про це йдеться у рішенні Житомирського окружного адміністративного суду від 13 січня 2020 року, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Даним рішенням суд задовольнив позов управління ДСНС в області щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді повного зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, зазначених у даному позові, а саме: заборонити подальшу експлуатацію будівлі Вишпільського сільського будинку культури Зороківської сільської ради Черняхівського району Житомирської області за адресою: Житомирська область, Черняхівський район, с.Вишпіль, вул.Котовського, 47.

У матеріалах суду, зокрема, зазначається, що планова перевірка будівлі сільського клубу відбулася у жовтні 2019. За результатами цієї перевірки був складений відповідний акт, у якому зафіксовані певні порушення законодавства у сфері пожежної безпеки, а саме:

Скрін з рішення суду

Наразі Житомирським окружним адміністративним судом розглядається ще один позов управління ДСНС в області щодо заборони експлуатації будівлі сільського клубу – а саме закладу, який розташований у селі Стриєва Новоград-Волинського району.

Як повідомляв Житомир.info, 6 грудня 2019 Верховний суд України заборонив експлуатувати будівлю Ходорківського психоневрологічного інтернату в Житомирській області. 10 січня у обласній раді відбулась нарада, на якій радились, що роботи з комунальним закладом та куди переселити 200 підопічних.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Вишпіль клуб ДСНС позов суд  
Матеріали по темі