Влада

Нову начальницю управління культури Житомирської міської ради призначили з випробувальним терміном

5 February 2020, 15:52

Керувати управлінням культури Житомирської міської ради з 5 лютого 2020 року буде Ілона Колодій.

Відповідне розпорядження мер Сергій Сухомлин підписав 31 січня, а 5 лютого документ опублікували на сайті мерії.

«Призначити з 05 лютого 2020 року Колодій Ілону Куватівну на посаду начальника управління культури Житомирської міської ради з випробувальним терміном два місяці, як таку, що пройшла за конкурсом, з посадовим окладом, згідно із штатним розписом. Виплачувати Колодій І. К. надбавку за 13 ранг особи місцевого самоврядування, присвоєний під час роботи на посаді головного спеціаліста управління культури Житомирської міської ради», – йдеться у розпорядженні.На ресурсі НАЗК опублікована декларація Ілони Колодій, яку вона подала 2 січня 2020 року.

Новопризначена начальниця управління культури вказала чотири власні фірми: ТОВ «Глорія Івентс» (засноване в березні 2018 року, основний вид діяльності – організування інших видів відпочинку та розваг); ТОВ «Коло Дій груп» (засноване в липні 2016 року, основний вид діяльності – діяльність у сфері радіомовлення); ТОВ «Сі Ес Ей Груп» (засноване в квітні 2009 року, основний вид діяльності – виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм); ПП «Колодій продакшн» (засноване в лютому 2007 року, основний вид діяльності – рекламні агентства). Дві останні фірми належать її чоловікові: власником «Сі Ес Ей Груп» є Колодій Євген Михайлович, у «Колодій продакшн» два співвласники – Колодій Євген Михайлович та Годована Руслана Іванівна.

У 2019 році підприємницькою діяльністю Ілона Колодій заробила 1 млн 197 тис. 178 грн. 10 грудня 2019 року вона стала власницею автомобіля Range Rover Evoque 2015 р.в., вказана вартість автівки – 720 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 року у Житомирській міській раді вже проводили конкурс на посаду начальника управління культури Житомирської міської ради: на цю посаду було шість претендентів, двоє кандидатів (Юлія Закаржевська (Кручак) та Наталія Журбей) дійшли до співбесіди, але конкурсна комісія 16 липня не обрала переможця і конкурс збиралися оголошувати повторно. При проведенні повторного конкурсу на посаду начальника управління культури була лише одна претендентка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: управління культури мер Колодій розпорядження  
Матеріали по темі