Суспільство

За вихідні у Житомирській області пошуковці знайшли останки ще двох радянських воїнів

10 лютого 2020, 10:59

У Пулинському районі Житомирської області продовжуються пошуки загиблих у роки Другої світової війни військових. Так, 9 лютого пошуковцям вдалося знайти останки двох радянських солдатів.

Про це 10 лютого повідомили в історико-патріотичному об’єднанні «Пошук».

«Виїзд 9.02 в Пулинський район приніс результати. Знайдено 2-х одиночних солдатів РСЧА по липневим боям 1941-го року. 1-го солдата знайшли завдяки саперній лопаті, яка висіла у нього на поясі. Лопатка лежала боком, і тому сигнал був дуже слабким, але щось підштовхнуло нас затриматись на тому місці і більш детально перевірити. Наші очікування виправдалися...там був солдат. При ньому ножни з під штик-ножа СВТ-38, декілька монет та ялові чоботи. Воїн не мав при собі медальйону та документів, тому залишиться невідомим. 2-й солдат був знайдений на метровій глибині. Мав при собі протигаз, підсумок старого типу, а в халяві чобота лежала ложка. Скоріш за все загинув від близького вибуху снаряду, так як мав сильно деформований череп, а в протигазній масці лопнули всі окуляри. Цей воїн також залишиться невідомим», - йдеться у дописі пошуковців.

Нагадаємо, 22 грудня 2019 пошуківці знайшли рештки 6 солдат у Житомирській області і закрили пошуковий сезон 2019.

Як повідомляв Житомир.info, до Вірменії передадуть останки солдата, який 78 років тому загинув на території Житомирської області. Рештки загиблого військового знайшли пошуківці 26 жовтня 2019 в Пулинському районі, після чого встановити ім’я солдата вдалося завдяки знайденому медальйону.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ІПО Пошук пошуковець солдат останки рештки  
Матеріали по темі