Влада

Екскерівник Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Житомирської облради хоче повернутися на посаду

24 лютого 2020, 11:09

На посаду директора обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф хоче повернутися колишній керівник Анатолій Сова.

Декларацію кандидата на цю посаду він оприлюднив 21 лютого 2020 року.

В декларації за 2019 рік вказані два основних місця роботи, де Анатолій Сова отримував зарплату: житомирська міська лікарня №1 – 112 тис. 425 грн; ТОВ «Фізіо. Мед» - 674 грн.

Нагадаємо, 30 жовтня 2018 року був оприлюднений проєкт рішення сесії про продовження контракту з головним лікарем комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолієм Совою ще на 5 років: питання розглядалося на сесії облради 18 грудня, але «за» проголосували лише 16 депутатів – рішення не прийняте. 20 грудня 2018 року голова облради підписав розпорядження про звільнення з 29 грудня 2018 року Анатолія Сови з посади головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «у зв’язку із закінченням строку трудового договору». Розпорядження затвердили на сесії обласної ради 11 лютого 2019 року.

З 2 січня 2019 року обов’язки керівника Центру виконує заступниця головного лікаря установи Світлана Мошківська. В січні 2020 року обласна рада оголосила конкурс на посаду на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», документи від кандидатів приймають до 24 лютого 2020 року (включно).

Як повідомляв Житомир.info, комунальна установа «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради була створена в листопаді 2012 року, керівником був призначений Анатолій Сова, який до цього керував Житомирською міською станцією швидкої і невідкладної медичної допомоги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада вакансія швидка допомога Сова медицина катастроф  
Матеріали по темі