Місто

​Який вигляд має житомирський стадіон «Полісся», на який хочуть виділити ще 15 мільйонів гривень

4 March 2020, 19:53

5 березня 2020 року на завершальну стадію реконструкції центрального стадіону «Полісся» можуть додатково виділити 15 мільйонів гривень.

Який вигляд має стадіон напередодні голосування в обласній раді, з’ясовували журналісти Житомир.info.


Реконструкція центрального стадіону «Полісся» триває вже 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році.

Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко - дев’ятий.

Перед звільненням ексголова ОДА Ігор Гундич проводив стадіоном екскурсію та розповідав про роботи: наскільки завершено реконструкцію споруди, скільки грошей вкладено в будівництво та які змагання зможе приймати стадіон після відкриття.

Нагадаємо, аудитори перевірили черговий договір на реконструкцію стадіону «Полісся» й зобов’язують Житомирську ОДА його розірвати.

Як повідомляв Житомир.info, 22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» й 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється.

23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон Полісся реконструкція  
Матеріали по темі