Події

​У Житомирській області суд розглядав протокол про обвинувачення психолога ліцею у домашньому насильстві щодо сина

10 березня 2020, 16:33

Баранівський районний суд у Житомирській області 27 лютого визнав винною психолога Баранівського професійного ліцею, яка перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, вчинила домашнє насильство в сім`ї відносно свого сина.

Відповідна постанова 2 березня була опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«09 лютого 2020 року о 19 год. 08хв. ОСОБА_1 за місцем свого проживання в АДРЕСА_1 , перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, вчинила домашнє насильство в сім`ї відносно свого сина ОСОБА_2, а саме умисні дії психологічного характеру, що полягали у висловлюванні на його адресу нецензурною лайкою та цькуванням, внаслідок чого могла бути заподіяна шкода психічному здоров`ю ОСОБА_2 . ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнала та пояснила, що вона 09 лютого 2020 року о 19 год. 08хв. за місцем свого проживання в АДРЕСА_1, перевіряючи виконання уроків її неповнолітнім сином ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , виразилась нецензурними словами, так як останній не бажав належним чином виконувати домашні завдання», – йдеться у постанові.

Суд визнав жінку винною, але звільнив від відповідальності.

«Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та звільнити від адміністративної відповідальності за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення. Оголосити усне зауваження. Провадження по справі закрити», – зазначено у постанові суду.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2020 року в райцентрі Житомирської області суд зобов’язав школярку публічно вибачитися перед матір’ю за лайку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: психолог мати син насильство суд  
Матеріали по темі