Фоторепортаж

Перший день карантину в Житомирі: учні активно відпочивають. Фоторепортаж

12 March 2020, 18:04

В усіх навчальних закладах Житомира з 12 березня почався карантин, який триватиме по 3 квітня.

Нагадаємо, в поточному році у житомирських школярів вже був тритижневий карантин після зимових канікул – з 27 січня по 17 лютого через підвищення захворюваності на грип та ГРВІ. Тепер же причиною стало запобігання поширенню коронавірусу й на карантин в Україні закрили всі навчальні заклади – від дитсадків до університетів, а в розпорядженні голови Житомирської ОДА, підписаному 11 березня, обласному управлінню освіти доручено «здійснити заходи щодо організації навчання з учнями (студентами) з використанням можливостей інтернет-ресурсів та шляхом дистанційного навчання».

В рішенні Житомирського міськвиконкому крім зупинення навчання передбачене також припинення на три тижні роботи кінотеатрів та розважальних зон в ТРЦ, а заступниця мера Марія Місюрова радить батькам усвідомити, що на період карантину діти мають знаходитися вдома. Зазначимо, що Уряд створив сайт www.covid19.com.ua, де зібрана вся офіційна інформація про коронавірус та відповіді на основні питання.

Втім, погода 12 березня справді весняна й діти активно відпочивають в центрі Житомира – катаються на скейтах і самокатах на Михайлівській та біля Соборного майдану, розважаються в парку.

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ на НС, яка рекомендувала вжити невідкладні заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу. Після цього на позачерговому засіданні виконкому вирішили призупинити заняття у закладах шкільної, позашкільної дошкільної освіти та ПТУ та ввести ряд інших обмежень. Відповідне рішення міськвиконкому оприлюднили 12 березня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин відпочинок діти учні  
Матеріали по темі