Місто

Виконання рішення про карантин у Житомирі контролюватиме мобільна група, муніципальна інспекція та правоохоронці, - Місюрова

12 березня 2020, 12:15

На сайті міської ради 12 березня оприлюднили рішення виконкому про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

У коментарі Житомир.info заступниця мера Марія Місюрова розповіла, хто контролюватиме дотримання запроваджених обмежень.

«Контроль розписаний у плані, який в нас є, створена мобільна робоча група, яка перевіряє, туди входять фахівці з медицини, освіти, транспорту, департаменту економічного розвитку. Також буде підключатися поліція для контролю за годинами роботи розважальних закладів (мають працювати до 22:00 – ред.), контролюватиме й наша муніципальна інспекція. Ще будуть перемовини з приватними структурами», - повідомила заступниця мера.

Вона також уточнила, що вранці 12 березня відбулася зустріч заступниці мера Світлани Ольшанської, представників департаменту економічного розвитку та управління охорони здоров’я з власниками кінотеатрів, розважальних зон та мережевих супермаркетів.

«Всі керівники підприємств, незалежно від форми власності, повинні бути свідомими, а виконання розпорядження будемо перевіряти. Але, в першу чергу, самі люди мають бути свідомими. Також бажано щоб діти залишалися вдома, щоб батьки це усвідомлювали, бо якщо всі будуть гуляти по різних закладах та торгових центрах – ситуація може погіршитися», - наголосила Марія Місюрова.

Нагадаємо, 11 березня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ на НС, яка рекомендувала вжити невідкладні заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу. Після цього на позачерговому засіданні виконкому вирішили призупинити заняття у закладах шкільної, позашкільної дошкільної освіти та ПТУ та ввести ряд інших обмежень.Як повідомляв Житомир.info, на засіданні 11 березня 2020 року Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. вводиться обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб (крім заходів державної необхідності); проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів; заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні – з 12 березня по 3 квітня. Пізно ввечері 11 березня Житомирська ОДА поінформувала про розпорядження голови, яким у всіх навчальних закладах області з 12 березня по 3 квітня 2020 року призупиняється навчальний процес.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин коронавірус Місюрова рішення  
Матеріали по темі