Влада

Голова Житомирської ОДА підписав розпорядження про карантин на три тижні в усіх закладах освіти області

11 March 2020, 23:13

У Житомирській області у закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з 12 березня по 3 квітня 2020 року призупиняється навчальний процес.

Про це пізно ввечері 11 березня повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Голова ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 11 березня, підписав розпорядження № 183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та КЗ “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Житомирської обласної ради”». Відповідно до розпорядження призупиняється на три тижні освітній процес у всіх навчальних закладах на території області. Також забороняється проведення масових заходів у закладах освіти та в приміщеннях гуртожитків», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що голова ОДА своїм розпорядженням «покладає ряд завдань на структурні підрозділи облдержадміністрації».

«Управління освіти і науки ОДА має здійснити заходи щодо організації навчання з учнями (студентами) з використанням можливостей інтернет-ресурсів та шляхом дистанційного навчання. Управління охорони здоров’я ОДА та Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області має проводити інформаційно-просвітницьку роботу щодо запобігання поширенню захворювання на коронавірусну інфекцію (COVID -19)», - інформує пресслужба ОДА.

Нагадаємо, на засіданні 11 березня 2020 року Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. вводиться обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб (крім заходів державної необхідності); проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів; заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні – з 12 березня по 3 квітня.

Згодом на Урядовому порталі оприлюднили відповідну постанову Кабінету міністрів.


У Житомирській міській раді 11 березня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ на НС, яка рекомендувала вжити невідкладні заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу. Після цього відбулося позачергове засідання виконкому, де вирішили, зокрема, призупинити заняття у закладах шкільної, позашкільної дошкільної освіти та ПТУ.

Як повідомляв Житомир.info, 3 березня 2020 року стало відомо, що в Україні зареєстрований перший випадок захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом. 8 березня 2020 року з’явилася інформація, що в інфекційне відділення міської лікарні поступила пацієнтка, жителька Житомирської області, з підозрою на коронавірус. Наступного дня заступниця мера Житомира поінформувала, що підозра на коронавірус не підтвердилися, у жінки виявили грип A (H1N1), який у народі називають «свинячим». В Житомирській облдержадміністрації 10 березня звітували про готовність до запобігання поширенню коронавірусу та рекомендували на місяць обмежити в області масові заходи. У Житомирі також всі служби перебувають в готовності до протидії поширенню коронавірусу, а мер Сергій Сухомлин заявив, що вже закупили тести на коронавірус за кошти міського бюджету.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА. коронавірус карантин розпорядження  
Матеріали по темі