Суспільство

У Житомирській області соціально незахищеним жителям роздадуть 23.8 тисяч продуктових наборів

6 April 2020, 17:33

До Житомирського міського територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян направили понад 6 тисяч таких продуктових наборів для соціально незахищених жителів області. Кожен пакунок важить близько 8 кг. Всього область отримає понад 23,8 тисячі таких наборів.

Про це 6 квітня повідомили на сайті Житомирської ОДА.

«Протягом 3-5 квітня вже роздали майже 4 тисячі продуктових наборів у Овруцькому, Малинському, Бердичівському, Коростенському, Новоград-Волинському, Ємільчинському та Житомирському районах. До продуктового набору входять зокрема такі продукти: цукор, сіль, чай, печиво, макарони, крупи, олія, лимон, засоби гігієни.

З метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину продуктовими пакунками забезпечуватимуть найбільш вразливі верстви населення, які перебувають на обслуговуванні в територіальних центрах соціального обслуговування та центрах соціальних послуг:

  • громадяни віком 80 років та старше;
  • громадяни похилого віку, які потребують догляду;
  • особи з інвалідністю», – йдеться у повідомленні.

6 квітня, голова ОДА Віталій Бунечко разом із директором департаменту праці, соціального та сімейної політики ОДА Юрієм Прокопцем оглянули партію таких наборів, які надійшли до Житомира.

На сайті ОДА зазначають, що продуктові набори для соціально незахищених громадян – це спільний благодійний проєкт національної мережі продуктових магазинів АТБ-Маркет та Міністерства соціальної політики України, який почав реалізовуватися з 3 квітня 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, у соцмережі житомиряни з власними авто пропонують свою допомогу: готові возити медиків і доставляти продукти пенсіонерам. Також для обмеження пересування літніх людей по місту на період карантину влада скасувала пільговий проїзд. Водночас у мерії пропонують допомогу пенсіонерам. Зокрема, працівники департаменту соціальної політики готові закуповувати продукти та ліки для тих, хто цього потребує.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: продуктові набори пенсіонери  
Матеріали по темі