Влада

На єдину вакантну посаду голови РДА в Житомирській області вже є кандидат

13 квітня 2020, 14:05

На вакантну посаду голови Лугинської райдержадміністрації претендує Володимир Сивко, який лише в лютому поточного року був призначений заступником голови цієї РДА.

Декларацію кандидата на посаду голови Лугинської РДА Сивко подав 13 квітня.

Володимир Сивко проживає у Малині і до 14 лютого 2020 року був заступником голови Малинської райдержадміністрації, а 17 лютого його призначили на посаду заступника голови Лугинської райдержадміністрації.

Зазначимо, що призначення відбулося після того, як голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко приїхав на сесію Лугинської райради, щоб «розрулити» ситуацію з висловленням недовіри голові РДА Тетяні Козак.

18 лютого 2020 року голова РДА Тетяна Козак представляла свого нового заступника Володимира Сивка (фото з сайту РДА)

Нагадаємо, на позачерговій сесії Лугинської районної ради 5 лютого 2020 року депутати розглядали проєкт рішення про недовіру голові РДА Тетяні Козак, але вирішили перенести питання на чергове пленарне засідання. 13 лютого на позачергову сесію райради, де мали розглядати питання про висловлення недовіри голові Лугинської РДА, приїхали голова облдержадміністрації Віталій Бунечко та його заступниця Наталія Остапченко.

А вже 20 березня президент Володимир Зеленський своїм розпорядженням звільнив Тетяну Козак з посади голови Лугинської РДА, на яку вона була призначена 29 листопада 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, 10 квітня 2020 року президент призначив Анатолія Стужука головою Хорошівської РДА. Голови інших 22 райдержадміністрацій Житомирської області були призначені з листопада 2019 року до кінця січня 2020 року, після звільнення Тетяни Козак вакантною лишається лише посада голови Лугинської РДА.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: РДА Лугинський район Сивко  
Матеріали по темі