Влада

​Президент призначив голову РДА в Житомирській області, кандидатуру якого погодили ще у лютому

11 квітня 2020, 13:14

Президент Володимир Зеленський призначив Анатолія Стужука головою Хорошівської райдержадміністрації.

Відповідне розпорядження президент підписав 10 квітня 2020 року.

«Призначити СТУЖУКА Анатолія Володимировича головою Хорошівської районної державної адміністрації Житомирської області», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, на засіданні 19 лютого Уряд погодив кандидатуру Анатолія Стужука на посаду голови Хорошівської РДА у Житомирській області.

11 лютого 2020 Анатолій Стужук подав декларацію кандидата на посаду голови Хорошівської РДА, у якій зазначається, що він зареєстрований та проживає у смт Іршанськ Хорошівського району. Нерухомості у власності він не має: земельна ділянка, житловий будинок та легковий автомобіль зареєстровані на дружину. У 2019 році він отримав 57,9 тис. грн заробітної плати на Іршанському ГЗК, де до квітня 2019 очолював фінансовий відділ підприємства, а також 67,8 тис. грн допомоги по безробіттю.

Як повідомляв Житомир.info, президент Володимир Зеленський призначив вже 22 голів РДА у Житомирській області: 15 листопада 2019 року президент Володимир Зеленський призначив голів Чуднівської, Коростенської та Бердичівської районних державних адміністрацій, а 19 листопада – Житомирської РДА, 29 листопада – голову Лугинської РДА, 2 грудня – Ємільчинської РДА. 5 грудня розпорядженнями президента були призначені голови ще п’яти райдержадміністрацій: Коростишівської, Любарської, Малинської, Народицької та Пулинської. 11 грудня Зеленський призначив трьох голів РДА: в Новоград-Волинському, Овруцькому та Попільнянському районах. 11 грудня був призначений голова Брусилівської РДА. Розпорядженням від 23 грудня президент Володимир Зеленський призначив Віктора Пулковського головою Радомишльської райдержадміністрації. 27 грудня Олексій Дубенцов був призначений головою Черняхівської РДА. 15 січня 2020 головою Романівської РДА президент призначив підприємця-мільйонера Василя Флуда. 21 січня головою Баранівської РДА призначений Іван Туровський. 25 січня Людмила Ананченко призначена головою Андрушівської РДА. 30 січня було призначено ще двох голів РДА: Олевської - Ларису Хоречко та Ружинської – Юрія Кулика.

Вакантною нині є посада голови Лугинської РДА, 20 березня президент Володимир Зеленський звільнив Тетяну Козак з посади голови Лугинської РДА у Житомирській області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: президент голова РДА Хорошівський район призначення  
Матеріали по темі