Суспільство

МОН запустило ресурс з інформацією про терміни закінчення навчального року, вступну кампанію і зарплату педагогів

15 квітня 2020, 17:32

Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі (http://mon-covid19.info ).

Про це 15 квітня повідомив «Урядовий портал» з посиланням на інформацію Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, на вказаному сайті розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

«З початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому інфоресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті МОН», – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Інфоресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі також зібрано контакти установ і служб, які стануть у пригоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію.

У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

Кампанію «Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти» розроблено за підтримки Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження Швейцарсько-українського проекту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». (https://doccu.in.ua/)

Як проходить дистанційне навчання у житомирських вузах під час карантину, дивіться у відеосюжеті від 13 квітня 2020 року

Як навчаються житомирські школярі під час карантину, дивіться у відеосюжеті від 31 березня 2020 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: МОН освіта карантин  
Матеріали по темі