Суспільство

На Львівщині зупинили 4 фури зі сміттям, яке мали везти на полігон в Коростенський район

8 May 2020, 10:16

У селі Сілець Львівської області 6 травня журналісти та активісти зупинили 4 фури з львівським сміттям. В документах у водіїв кінцевим місцем вивантаження відходів вказано село Грозине Коростенського району Житомирської області.

Про це повідомляють на сторінці ЕхоЧГ у Facebook.

«Отож, пам'ятаєте чотири фури зі сміттям, які вчора зупинились у селі Сілець? Водії відмовлялись показувати поліції будь-які документи на вміст вантажівок. А одна із машин спробувала втекти уночі з місця. Спіймали її у Великих Мостах. Там і вдалось з'ясувати, що віз водій саме відходи. Як повідомив депутат Червоноградської міської ради Олександр Клімов, кінцевий пункт тіра було село Грозине Коростенського району Житомирської області. І ми вирішили з'ясувати, чи дійсно на тамтешньому полігоні чекали львівське сміття», – йдеться у повідомленні.

У коментарі Житомир.info голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк пояснив, що такі випадки не поодинокі, на полігон в Грозине вже хотіли вивантажити львівське сміття.

«У селі Грозине згідно акту на постійне користування, земля рішенням сільської ради передане в постійне користування місту і розпорядження здійснює місто. Звертався до мера, бо особисто затримував три автомобілі, які вже встигли вивантажитись і ми їх на штраф майданчик відправили, щоб встановлювати обставини. Дійсно виявили товарно-транспортні накладні, на підставі яких здійснювалося перевезення, де кінцевим пунктом відвантаження було зазначено Грозине. Поліція надала запит до Коростенської міської ради і виконавчий комітет надав відповідь, що керівництво здійснює Коростенське комунальне виробниче господарське підприємства – КГВП. Його керівник Журавський привіз в поліцію документи і надав пояснення, що ніякого договору не існує, то підробні документи. Коли місцеві жителі не перекривають в’їзд в Грозинське сміттєзвалише, то сміття вивантажується на сміттєвому полігоні, яке належить Коростеню. Коли активісти починають працювати і автомобілі їдуть сюди, відвантажитись вони не можуть, кошти заплачені, автомобілі вже приїхали, вони починають де попало вивантажуватись», – розповів Юрій Тарасюк.

За словами місцевих журналістів, ці затримані чотири фури хотіли завезти в ангар в Червонограді.

Як повідомляв Житомир.info, 22 квітня близько 100 тонн львівського сміття виявили на дорозі біля села у Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: львівське сміття Грозине Коростенський район фури  
Матеріали по темі