Події

​У Новограді-Волинському на території колишнього м'ясокомбінату виявили понад 100 тонн сміття, міська влада звернулась до поліції

13 травня 2020, 11:24

У Новограді-Волинському на території колишнього м'ясокомбінату було зафіксовано скид більше 100 тонн сміття, ймовірно з Львова. Міська влада звернулася до поліції щодо перевірки повідомлення про новий несанкціонований скид.

Про це 12 травня повідомили на сторінці Новоград-Волинської міської ради у Facebook.

«Посадовим особам Новоград-Волинської міської ради передано фотографію з зображенням скиду сміття на території колишнього м'ясокомбінату (вул. Борисова, 4). На світлині чітко спостерігається відмінність у кольорі між насипами сміття, яке було виявлено 27 квітня на даній ділянці, що дає підставу припустити здійснення нового скиду. Нагадаємо, що два тижні тому на території колишнього м'ясокомбінату було зафіксовано скид більше 100 тонн сміття, ймовірно з міста Львова. Оскільки міська рада не давала жодних дозволів та не укладала договорів на утилізацію у місті львівського сміття, таке сміття завезено до Новограда-Волинського незаконно та не може бути утилізоване на полігоні ТПВ. Наразі щодо несанкціонованого скиду сміття на території колишнього м’ясокомбінату та полігону ТПВ тривають слідчі дії та відкрито за даним фактом кримінальне провадження», – йдеться у повідомленні.

За інформацією, опублікованою на сторінці міськради, 12 травня т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступники виїхали на місце скиду сміття. На місце події виїхали також представники поліції, які займаються розслідуванням даної справи. Однак, потрапити на територію орендованої ТОВ «Трейд Логіст Інвест» земельної ділянки по вул. Борисова, 4 не вдалося. Вхід до підприємства зачинено, а прибулі за вимогою посадовців представники підприємства-орендаря повідомили, що не мають ключів.

«Через ненадання можливості перевірити повідомлення щодо скиду нової порції сміття, відповідальними особами Новоград-Волинської міської ради підготовлено звернення до поліції. Слідчі по справі мають зафіксувати новий скид сміття, якщо такий має місце, а також з’ясувати обставини при яких на зачинену територію підприємства воно могло потрапити. Щоб пришвидшити розгляд та вирішення зазначеного питання т.в.о. міського голови, секретар міської ради попередньо звернулася до прокуратури Житомирської області та Державної екологічної інспекції Поліського округу. Також 13 травня заплановано проведення наради щодо несанкціонованого вивантаження львівського сміття на території міста Новограда-Волинського за участі керівників правоохоронних органів», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 6 травня на Львівщині зупинили 4 фури зі сміттям, яке мали везти на полігон в Коростенський район

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: львівське сміття Новоград-Волинський поліція м'ясокомбінат  
Матеріали по темі