Суспільство

У Житомирській області працюють уже 9 ринків, але роботу більшості відновлювати не поспішають

13 May 2020, 13:38

Станом на 12 травня у Житомирській області відновили роботу 9 агропродовольчих ринків.

Про це повідомляє пресслужба головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Там нагадують: рішеннями Уряду від 29.04.2020 року щодо першої хвилі послаблення карантинних обмежень дозволена робота агропродовольчих ринків при умові дотримання протиепідемічних вимог, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України. Але на сьогодні з 42-х офіційно зареєстрованих на території Житомирської області агропродовольчих ринків розпочали роботу в умовах карантину – 9 :

  • 4 агропродовольчі ринки у м.Житомир (ринок «Житній», ринок «Хмільники», ринок «Тетерів» та ринок «Привокзальний»),
  • кооперативний ринок у м.Коростишів;
  • ринок «Тандем» у м.Новоград-Волинський;

З 12 травня почали працювати ще 3 агропродовольчі ринки області :

  • ПО «Коростенський кооперативний ринок»;
  • підприємство споживчої кооперації «Овруцький кооперативний ринок»;
  • Олевський кооперативний ринок райспоживспілки.

У Держпродспоживслужбі також інформують, що 12 травня начальник Коростенського районного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відвідала торгівельний майданчик «Привокзальний», де спільно з керівником торгівельного майданчика, приватним підприємцем Лавриновичем Л.Л., визначали можливості відновлення роботи об’єкта в умовах карантину.

«З боку представника Держпродспоживслужби було надано ряд рекомендацій, що забезпечать безумовне виконання протиепідемічних вимог щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби СOVID-19 в місцях торгівлі продуктами харчування. За результатами зустрічі було встановлено, що майданчик готовий до початку роботи в умовах пандемії та розпочне працювати вже наступного дня (13 травня – ред)», – інформують у пресслужі ГУ Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, 1 травня 2020 року «Житній» ринок у Житомирі запрацював після місяця карантину. На базарі відкрилась частина кіосків та павільйонів.

Як повідомляв Житомир.info, у публікації на сайті Житомирської ОДА від 5 травня 2020 року зазначалося, що в області після карантину відновили роботу 6 ринків, 5 з них – у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ринок базар продаж карантин  
Матеріали по темі