Місто

Навпроти ринку на Богунії розпочалася торгівля після карантину, житомирянка обурилася «свавіллям»

17 May 2020, 10:02

Овочі, фрукти і квіти у горщиках – все це розкладене у базарних ятках, споруджених із піддонів та «парасольок». Біля торговельних палаток ходять покупці – прицінюються, вибирають. Фото такого змісту до редакції Житомир.info ввечері 16 травня надіслала читачка Світлана. Знімки підписала, виражаючи обурення торгівлею неподалік ринку на Богунії: «Свавілля вуличної торгівлі, район ринку «Хмільники», через дорогу. 15.05.20».

Судячи зі світлин, на ринку 15 травня було багатолюдно. Прохід між ятками вузький, тож покупцям, навіть при бажанні, непросто було б дотримуватися дистанції. Символічно, що якраз над самим торговельним рядом стоїть білборд з нагадуванням про необхідність дотримання 1,5-2 метри дистанції задля запобігання поширенню коронавірусу. Правда, на білборді йдеться про рекомендовану відстань між здоровою людиною та тією, яка має ознаки хвороби.

Нижня та верхня частина торговельних палаток має «стіни» зі стрейч-плівки, метою яких є відділити продавця від покупця. Однак покупці на те не зважають і просовують голову у «вікно», наближаючись ближче до товару і продавця. Маски на закупи теж одягають не всі. Та й деякі продавці нехтують цим правилом.

Нагадаємо, питання дотримання на ринках протиепідемічних заходів обговорювали і на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 14 травня.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 12 травня 2020 року в Житомирській області після карантину відновили роботу 9 агропродовольчих ринків, 4 з них – в обласному центрі: «Житній», «Хмільники», «Тетерів», «Привокзальний».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ринок базар продаж карантин "Хмільники"  
Матеріали по темі