Місто

​У Житомирі повернули пільговий проїзд у громадському транспорті, але залишили часові обмеження

20 травня 2020, 11:17

У Житомирі з 22 травня усім без винятку пільговикам повернули пільговий проїзд у громадському транспорті, проте обмеження щодо проїзду виключно по спецперепустках до 10 години та після 16 години у будні дні продовжить діяти й надалі.

Про це йшла мова на черговому засіданні виконкому 20 травня.

«Після зняття карантинних обмежень щодо роботи громадського транспорту ми маємо повернути пільги. Є багато звернень, ми розуміємо, що людям зараз важко, багато людей не працює і ті люди, які мають пільги, повинні їх мати. Тому ми підготували відповідне рішення. Але хочу відзначити, що у цьому рішенні все ж є обмеження:часові обмеження проїзду по посвідченнях. Для того, щоб не перевантажувати міський транспорт, ми залишаємо проїзд по спецперепустках до 10 години і з 16 години для того, щоб люди могли доїхати на роботу. В інший час громадським транспортом можуть користуватися усі мешканці ОТГ і також ми повертаємо усі без винятку пільги, які у них були», - розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

За словами начальника управління транспорту і зв’язку Костянтина Підпокровного, дане рішення починає діяти з 22 травня.

«Рішення про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету №377 від 20.03.2020 «Про тимчасове обмеження пільгового проїзду в міському громадському транспорті». З 21 березня у нас це рішення набрало чинності, тобто усі пільги, які у нас діяли на громадському транспорті. у зв’язку з обмеженням за кількістю пасажирів, по спецпропусках, до цього часу у нас були скасовані. Пропонується встановити дату початку дії нового рішення – з 22 травня, бо у підготовленому проєкті рішення це не зазначено», - відмітив Костянтин Підпокровний.

Він також зауважив, що обмеження по часу регулюється окремим рішенням виконкому, яке залишається діючим.

«Ми його не відміняємо, тобто у вихідні і з 10 по 16 годину в будні у нас не діє проїзд по спецперепустках. Таким чином, пільговики, які не мають спецперепусток, можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом з 10 до 16 години, відповідно пільговики, які мають спецперепустки – можуть їздити безкоштовно без обмеження у часі», - пояснив начальник управління транспорту та зв’язку.

Нагадаємо, 20 березня 2020 року виконком прийняв рішення про тимчасове скасування пільг у громадському транспорті, на безкоштовний проїзд мали право лише правоохоронці та військовослужбовці під час виконання службових обов’язків.

6 квітня у Житомирі, аби повністю не зупиняти роботу громадського транспорту, було прийнято рішення про перевезення людей лише за спецперепустками.

8 травня виконком дозволив возити пасажирів у міському транспорті без перепусток, але з певними обмеженнями: лише у вихідні та з 10 до 16 години у будні.

Як повідомляв Житомир.info, 20 травня у Житомирі відбудеться чергове засідання виконкому.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт проїзд перепустка пільга карантин коронавірус  
Матеріали по темі