Влада

​Президент призначив голову Лугинської райдержадміністрації

27 May 2020, 12:43

26 травня президент України Володимир Зеленський призначив головою Лугинської районної державної адміністрації Володимира Сивка, який до цього три місяці обіймав посаду заступника голови цієї РДА.

Відповідне розпорядження №352/2020-рп від 26 травня 2020 оприлюднили на офіційному сайті президента.

«Призначити СИВКА Володимира Володимировича головою Лугинської районної державної адміністрації Житомирської області», - йдеться у розпорядженні президента.

На сайті Лугинської РДА вже внесли зміни щодо керівництва райдержадміністрації. За даними пресслужби РДА, Володимир Сивко народився в 1980 році в місті Малин. З 2015 по лютий 2020 був заступником Малинської райдержадміністрації, а з 17 лютого поточного року обіймав посаду заступника голови Лугинської РДА.

Нагадаємо, 13 квітня 2020 Володимир Сивко подав декларацію кандидата на вакантну посаду голови Лугинської РДА.

Зазначимо, що призначення Володимира Сивка на посаду заступника голови Лугинської РДА відбулося після того, як голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко приїхав на сесію Лугинської райради, щоб «розрулити» ситуацію з висловленням недовіри голові РДА Тетяні Козак.

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговій сесії Лугинської районної ради 5 лютого 2020 року депутати розглядали проєкт рішення про недовіру голові РДА Тетяні Козак, але вирішили перенести питання на чергове пленарне засідання. 13 лютого на позачергову сесію райради, де мали розглядати питання про висловлення недовіри голові Лугинської РДА, приїхали голова облдержадміністрації Віталій Бунечко та його заступниця Наталія Остапченко.

А вже 20 березня президент Володимир Зеленський своїм розпорядженням звільнив Тетяну Козак з посади голови Лугинської РДА, на яку вона була призначена 29 листопада 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Лугини РДА призначення Сивко  
Матеріали по темі