Влада

Голова Житомирської ОДА поспілкувався з людьми, які перекривали трасу Київ-Чоп

17 червня 2020, 18:56

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко поїхав у Новоград-Волинський район, щоб поспілкуватися з людьми, які 17 червня на знак протесту перекривали рух на міжнародній трасі Київ-Чоп.

Про це Бунечко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Оперативно реагуючи на заклики громадян, що перекрили міжнародну трасу М-06 в Новоград-Волинському районі, прибув на зібрання, що відбулося на території Гульської сільської ради. Після прийняття Перспективного плану в форматі 65 громад, окремі представники органів місцевого самоврядування не погодились з прийнятим варіантом, висловивши пропозицію приєднання Гульська до Новоград-Волинської міської ОТГ. На їх думку, зі Стриївською ОТГ не буде створено механізму співпраці та комунікації. Проведення двогодинної дискусії з жителями Гульська та керівництва Стриївської об'єднаної територіальної громади допомогло повністю зрозуміти ситуацію, що склалась в ході процесу адміністративно-територіальної реформи», - написав голова ОДА.

Він також повідомив, що у зв'язку із загостренням ситуації всередині територіальних громад, оперативно було направлено лист до Міністерства розвитку громад та територій щодо надання роз'яснень по можливості приєднання Гульської сільської ради до Новоград-Волинської ОТГ.

Нагадаємо, в першій половині дня 17 червня поблизу села Броники Новоград-Волинського району жителі села Гульськ організували акцію та перекрили трасу Київ-Чоп: люди вимагали, щоб голова ОДА приїхав до них та пообіцяв, що Гульську ОТГ приєднають до Новоград-Волинської міської ОТГ.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області замість 24 районів буде чотири: Бердичівський, Житомирський, Новоград-Волинський і Коростенський. На позачерговому засіданні 12 червня 2020 року Уряд затвердив територіальні громади та нові райони Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: траса перекриття ОТГ Новоград-Волинський район Бунечко 
Матеріали по темі