Влада

На першій за період карантину сесії Житомирської облради депутати планують розглянути 105 питань

23 June 2020, 13:13

У Житомирській облраді завершили підготовку до чергової сесії – на розгляд вноситься 105 питань.

Про це 22 червня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

Сесія, яка запланована на 25 червня, відбуватиметься в умовах обмеженого доступу.

«31 сесію обласної ради ми вимушені проводити дещо в іншому режимі, а саме в умовах обмеженого доступу. Призначаючи сесію на 25 червня, ми сподівались на те, що карантинні заходи вже будуть відмінені до цього часу. Але сталося не так, зараз, як ми бачимо, вони лише посилюються. Проте питань у нас накопилась більш ніж достатньо, які потрібно розглядати та приймати рішення», – зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, відкриваючи засідання президії 22 червня.

Отже, на засіданні президії депутати погодили на розгляд сесії 105 питань порядку денного.

Серед цих питань – затвердження звітів про результати моніторингу виконання у 2019 році Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року та звіт з оцінки результативності виконання у 2019 році Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації, внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік.

Є також і кадрові питання – це переукладання контрактів з керівниками низки комунальних закладів.

«Найбільше питань, які депутати вирішуватимуть на черговій сесії, стосуватимуться комунальних закладів обласної ради. Наприклад, це питання про ліквідацію КНП «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег». Наразі в обласній раді опрацьовуються різні варіанти подальшого використання приміщень санаторію», – пише пресслужба облради.

Зазначено, що КНП «Обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій «Лісова казка» після змін у Статут зможе надавати послуги як для дитячого, так і для дорослого населення.

Президія погодила питання зміни профілю двох інтернатних закладів – Бердичівської та Новоград-Волинської загальноосвітніх шкіл-інтернатів, які з 1 вересня, відповідно до законодавства, не зможуть фінансуватись.

Тож пропонується створити на базі Бердичівської школи ліцей зі спортивним профілем, а у Новограді-Волинському – із військово-фізкультурною підготовкою. Це заклади, де діти з усієї області здобуватимуть середню освіту і паралельно займатимуться підготовкою за відповідним напрямом.

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма підписав розпорядження про скликання чергової 31 сесії на 25 червня 2020 року. З 13 березня через карантин депутати облради працювали з обмеженнями і не збирались на сесії.

Згодом до розпорядження про скликання чергової 31 сесії обласної ради були внесені зміни. «Задля дотримання карантинних вимог вирішено на пленарне засідання запросити голову, заступників голови, директорів окремих департаментів, начальників управлінь, відділів облдержадміністрації, керівників обласних об’єднань, організацій та установ, питання яких внесені на розгляд ради. А для забезпечення відкритості сесії обласної ради буде вестись пряма трансляція на YouTube-каналі Житомирської обласної ради», – 17 червня інформувала пресслужба обласної ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія обласна рада порядок денний  
Матеріали по темі