Суспільство

У Житомирській області на ЗНО з англійської мови з’явилось на 17% більше учасників, ніж на тестування з української

8 липня 2020, 15:18

У Житомирській області ЗНО з англійської мови 7 липня писали майже три тисячі учасників. Явка становила 91.55%. На тестування з української мови та літератури з’явились менш як 75% учасників.

Про це 8 липня Житомир.info повідомив заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Микола Сюравчик.

«91.5 % явка. Це найвища з усіх предметів, які пройшли. Тестування відбулося без пригод. Всіх допустили, учасників з ознаками захворювань не було, порушників теж», - розповів Микола Сюравчик.

Скріншот з сайту вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

Наступне тестування – з історії України, заплановане на 9 липня.

Нагадаємо, 25 червня під час ЗНО з математики у Житомирської області у жодного з учасників не виявили ознак захворювання. Явка становила 83,59%. 30 червня до ЗНО з української мови та літератури не допустили двох учасників, у яких була підвищена температура. Явка склала менш як 75%.

У яких умовах житомирські абітурієнти складали перший тест ЗНО 25 червня, дивіться у сюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році через пандемію коронавірусу випускників шкіл звільнили від державної підсумкової атестації, але ЗНО не відмінили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗНО англійська мова явка  
Матеріали по темі